Dramat Lukasa Hradeckiego. Takie cele są rzadkie. Prawdziwa ciekawostka [WIDEO] Piłka nożna

Bayer Leverkusen Wygrał po bramkach Leona Baileya (27. minuta) i Aleksandra Dragovicia na koniec spotkania (88. minuta). Szczególnie Lukas Hradecky musiał być szczególnie zadowolony z tego drugiego gola. Gdyby Bayer nie wygrał tego meczu, byłaby to w dużej mierze wina fińskiego bramkarza, ponieważ na początku drugiej połowy sytuacja była rzadko spotykana w piłce nożnej.

Obejrzyj wideo
Fenomenalny gol w Bundeslidze! „Powinien liczyć na dwa” [ELEVEN SPORTS]

Lewy obrońca Daley Sinkgraven cofnął piłkę do Hradecky’ego. Fin próbował kopnąć piłkę daleko, ale nie trafił i ta nagle wyskoczyła przed jego stopą, powodując zderzenie, które widać poniżej.

Zobacz samobójczą bramkę Lukasa Hradecky’ego:

Jednak Bayer wygrał swój piąty mecz w tym sezonie (pozostałe trzy zostały zremisowane) i pozostaje jednym z dwóch niepokonanych zespołów w tym sezonie – drugim jest piąty VFL Wolfsburg, który wygrał trzy mecze i zremisował pięć dla odmiany. Bayer ma 18 punktów, o jeden punkt mniej niż Bayern Monachium ((który tylko zremisował 1: 1 z Werderem Brema >>). „Apothekera” nadal może wyprzedzić RB Lipsk (16 punktów, mecz o 18:30 z Eintrachtem Frankfurt) i Borussia Dortmund (20:30, Hertha Berlin), które rozegrały po siedem spotkań.

Manuel Neuer przeszedł samego siebie! Klasa pokoju [WIDEO]

READ  Kim są komentatorzy BBC meczu Meksyk – Polska na Mistrzostwach Świata 2022?