Connect with us

Sport

Dorothy E. LoSasso 1926-2021 | Wiadomości, sport, praca

Published

on

MŁODE MIASTO – Dorothy E. LoSasso, lat 94, z zachodniej części miasta, zmarła spokojnie w domu swojego syna i synowej w Polsce wczesnym popołudniem, 31 marca 2021 r., Otoczona miłością jej rodzina.

Dorothy urodziła się 3 lipca 1926 r. W Youngstown jako córka Ferdynanda i Mary C. Orlovsky Stille i żyła w tej okolicy.

Liceum Chaney ukończyła w 1944 r., A po ślubie w 1949 r. Poświęciła się wychowaniu i opiece nad rodziną. Dorothy pracowała również poza domem w Youngstown Board of Education jako asystentka kucharza w Chaney High School i przeszła na emeryturę w 1993 roku po 20 latach.

Dorothy była aktywną członkinią kościoła św. Brendana w Youngstown, gdzie była członkiem Altar & Rosary Society. Jako wolontariuszka pracowała również w kościelnej kuchni podczas bingo, przy bardzo popularnych frytkach rybnych na czczo i na festiwalach kościelnych.

Pani LoSasso była przez wiele lat pracownikiem wyborczym w Biurze Wyborczym Hrabstwa Mahoning. Była emerytką St. Christine i lubiła grać w karty z przyjaciółmi w kilku lokalnych klubach karcianych. Dorothy naprawdę lubiła spędzać czas z rodziną, zwłaszcza z wnukami i prawnukami, i uwielbiała swojego psa, Maggie.

Zostawia syna Freda (Bonnie) LoSasso z Polski; dwie córki, Diane (Mike) Craig z Canfield i Nancy (George) Coates z Springboro; 11 wnuków, Lauren (Drew), Natalie (Mitch), Michael (Tierney), Katie (Shaun), Shannon (Brent), Matthew (Brandy), Ryan (Stephanie), Brendan, Kaitlyn (Anthony), Collin (Jessica) i Connor; 17 prawnuków; i siostra Gladys Johnson z Youngstown.

51-letni mąż Dorothy, Joseph A. LoSasso, którego poślubiła 28 maja 1949 r., Zmarł 29 września 2000 r. Oprócz jej męża na oczach Dorothy zmarli dwaj bracia, Vincent i Russell Stille.

Rodzina i przyjaciele mogą dzwonić do domu pogrzebowego Kinnick, 477 N. Meridian Road, Youngstown w środę, 7 kwietnia 2021 r., Od 10:00 do 11:00. Nabożeństwa pogrzebowe rozpoczynają się w środę o godzinie 11:00 w domu pogrzebowym i trwają o 11:30 z chrześcijańską mszą pogrzebową w kościele św.Brendana, 2800 Oakwood Ave., Youngstown.

READ  Robert Lewandowski „mówi Bayernowi Monachium, że nie podpisze nowego kontraktu”, ponieważ „jest gotowy do przeniesienia się do Barcelony”

Prosimy o przestrzeganie wszystkich aktualnych wytycznych dotyczących dystansowania się od społeczeństwa i protokołów zdrowotnych, okazując szacunek rodzinie lub uczęszczając na nabożeństwa. W przypadku osób, które nie mogą uczestniczyć w wizytacji lub nabożeństwach lub które obecnie czują się niekomfortowo, prosimy o rozważenie Dorothy i jej rodziny w swoich myślach i modlitwach.

Pogrzeb odbędzie się po Mszy św. I odbędzie się na cmentarzu Resurrection w Austintown, gdzie Dorothy jest pochowana obok męża.

Zamiast kwiatów można w imieniu Doroty składać pamiątkowe darowizny na rzecz fundacji St. Brendan Church Memorial Fund, która opiekuje się kościołem.

Odwiedź www.kinnickfuneralhome.com, aby wyświetlić i udostępnić ten nekrolog oraz złożyć kondolencje online.

(specjalna wskazówka)

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.