Connect with us

Zabawa

Doda ma romans z amerykańskim muzykiem? Emil Stępień komentuje sensacyjne relacje

Published

on

Doda jest z Maxem Hodgesem? „Super Express” pokazał zdjęcia, na których amerykański muzyk ma pozować z Dorotą Rabczewską. Gwiazda nie chce komentować, ale głos zabrał jej mąż Emil Stępień.

Doda spotyka się z amerykańskim muzykiem i surferem Maxem Hodgesem? Sugerują to zdjęcia, które pojawiły się na profilu gwiazdy amerykańskiej telewizji. Hodges od jakiegoś czasu publikuje romantyczne zdjęcia z blondynką, która przypomina Dorotę Rabczewską. Po udostępnieniu zdjęć na stronie „Super Express” na profilu piosenkarza zawrzało. Fani nie mają złudzeń, że kobieta, która przytula Hodgesa, to Doda.

Smaku sprawy dodaje fakt, że Model wyznał w komentarzu swoją miłość do piosenkarza i dodał zdjęcie, które mówiło, że jest zaręczony – składa się z „Super Expressu”.

Po publikacji w polskich mediach Hodges usunął swoje konto w mediach społecznościowychDoda została zasypana prośbami o wyjaśnienie tej dziwnej sytuacji. Artystka jest oficjalnie żoną producenta Emil StępieńZ kim wyszła za mąż w 2018 roku. Małżonkowie wspólnie produkują film „Dziewczyny z Dubaju” o głośnej skandalu seksualnym z udziałem polskich modelek. Do tej pory małżeństwo Rabczewskiej uchodziło za udane i nic nie zapowiadało rychłego końca, dopóki nie ujawniono sensacyjnych zdjęć z profilu Maxa Hodgesa.

Doda wspomina przygotowania do ślubu. „Bezczelnie zdradziłem sprzedawcę w butiku”

Doda ma nowego partnera? Emil Stępień skomentował plotki

Na razie milczy o pytaniach fanów, co niestety tylko rozbudza plotki o rzekomym romansie z amerykańską gwiazdą. “Fakt” postanowił zasięgnąć informacji od męża Rabczewskiej Emila Stępnia. W przeciwieństwie do żony producent nie mógł uniknąć odpowiedzi. Stępień nie był jednak zbyt żywiołowy i tylko zapewniał, że jego małżeństwo z Dodą nadal trwa.

Nie rozstaliśmy się. Dziękuję za telefon i troskę. Nie powiem więcej – mówił o tym dziennikarzom Emil Stępień.

READ  Eddie Van Halen - gitarzysta, wirtuoz, ale także wynalazca i innowator

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *