Connect with us

Najważniejsze wiadomości

Dlaczego ten elegancki hotel może być najbardziej przyjaznym Insta miejscem w Polsce?

Published

on

Chłodne wibracje i modne plemiona (Zdj .: Cathrine Stukhard)

Podłączam kartę-klucz, aby zasilić nasz ciemny pokój hotelowy i tańczę do stylu Backseat Freestyle Kendricka Lamara, zgrabnie ustawionego do grania na gramofonie retro.

Nasze otoczenie oświetlają ciągi kolorowych świateł nad strefą relaksu z widokiem na neogotyckie bramy hotelu.

To nadaje ton pobytowi w Moxy Warsaw Praga. Będąc częścią planowanej sieci hoteli lifestylowych Marriott International, jest kapryśna, ale nie dziecinna — i marzenie każdego Instagramera.

Odręcznie napisane hashtagi zdobią lustra, a ogromne, otwarte lobby jest zaśmiecone przerośniętymi grami planszowymi i kiczem zabawki z lat 80., a całodobowy bar służy jako check-in.

Jest też integracyjna, bardziej rozsądna strona. aby goście powyżej 30 roku życia nie czuli się za starzy. Ogólna filozofia kręci się wokół łączności, nowoczesnego designu i wygodnych pokoi.

Ogrzewając sercówki przy chłodnym, przezroczystym kominku w strefie relaksu w holu, z łatwością mogłabym złapać kolejne podpłomyki z całodziennej samoobsługowej strefy z przekąskami, ale my decydujemy się na spacer po Starym Mieście.

Pokój

W zestawie gramofon (zdjęcie: Cathrine Stukhard)

Nasz pokój rodzinny na piętrze jest duży, z balkonem, dodatkową rozkładaną sofą i dużą łazienką z modnymi kosmetykami Muk i prysznicem dla dwóch osób (oo-uh).

Staromodny telefon obrotowy trzyma naszą firmę gramofonową w kąciku relaksu, a w pokoju dominuje 49-calowy telewizor. Aktywowane ruchem lampki nocne są również miłym akcentem.

Szczep

Pary i rodziny dzielą wspaniałą atmosferę (Zdjęcie: Cathrine Stukhard)

Wszystkie rodzaje. Widzę twórców po dwudziestce dzielących się pomysłami przy piwie, zakochane pary na krótkich wakacjach, piątkowy klub Rummikub i pięcioosobową rodzinę kłócącą się o podpłomyki.

Lokalna atmosfera

Historia i nowoczesność mieszają się w dzielnicy (Zdj.: Cathrine Stukhard)

Hotel stoi na terenie dawnej fabryki wódek Koneser w Warszawie, gdzie obecnie jest Centrum Praskie Koneser: kompleks barów, restauracji, sklepów i galerii, po których można spacerować przez weekend.

Jednak jedno spojrzenie na surową architekturę przypomni Ci, gdzie jesteś, a Stare Miasto jest miejscem, w którym możesz poznać skomplikowaną historię Warszawy.

Przejdź się ulicą King’s Road i poszukaj XVII-wiecznego dzwonka życzeń z brązu, przeskocz go na jednej nodze i pomyśl życzenie. (Tak, wyglądałem jak kompletny idiota. Nie, jeszcze nie wygrałem na loterii.)

Więcej kultury w postaci propagandy artystycznej można znaleźć w neon muzeum (3 GBP) i połącz bilet z historycznym, kulturalnym hitem w polerowanie wódka muzeum (9 funtów). Zdecyduj się na degustację – muzeum znajduje się w pobliżu Moxy.

Loty z Londynu do Warszawy od £26 w obie strony, ex Ryanair. pokój w moxj Warszawa Praga od £45pn

Czy masz jakąś historię do podzielenia się?

Skontaktuj się z nami przez e-mail na [email protected]

JESZCZE : Toronto jest twoją odpowiedzią na zrównoważony, skoncentrowany na jedzeniu city break

JESZCZE : Jak spędzić weekend w Durham?

READ  Diamentowa liga. Rekord Polski Marcin Lewandowski Kilometrowski
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.