Connect with us

technologia

Dlaczego Jennifer Aniston i inni aktorzy podobno byli „zdenerwowani” przesłuchaniami Courteney Cox i Matta Leblanc

Published

on

Przyjaciele od dawna uważany za jeden z najlepsze programy w historii telewizji. Dzięki złożonej fabule, dużej obsadzie i kolorowym postaciom, oferował prawdziwy wgląd w dorosłe życie w sposób, który niekoniecznie był wcześniej uchwycony. Przyjaźń między Monicą, Chandlerem, Phoebe, Joeyem, Rachel i Rossem jest dla wielu wzorem do naśladowania i przez te wszystkie lata nadal jest uważana za #FriendshipGoals. Ale w prawdziwym życiu niektórzy aktorzy, którzy wcielali się w te postacie, podobno mieli obawy, że inni zostaną obsadzeni w serialu.

Courteney Cox jako Monica Geller, Matt LeBlanc jako Joey Tribbiani, Lisa Kudrow jako Phoebe Buffay, Matthew Perry jako Chandler Bing, Jennifer Aniston jako Rachel Green i David Schwimmer jako Dr. Ross Geller | NBCU Photo Bank / NBCUniversal przez Getty Images za pośrednictwem Getty Images

„ Friends ” zadebiutował w NBC w 1994 roku

Stworzony przez pisarzy Davida Crane’a i Martę Kauffman, Przyjaciele Skupiamy się na sześciu przyjaciołach, którzy dzielą ten sam apartamentowiec na Manhattanie w Nowym Jorku. Crane i Kauffman rozpoczęli rozwój we wczesnych latach 90-tych po tym, jak CBS anulowało kolejny ich program. Album rodzinnyi ostatecznie sprowadził NBC do odbioru Przyjaciele (nad NBC News).

POŁĄCZONY: „Przyjaciele”: fani mówią, że to najlepsze odcinki

Spektakl zadebiutował w 1994 roku i stał się wielkim hitem, chwalonym za czynnik komediowy i koleżeństwo między postaciami. Po premierze otworzyli się aktorzy Ludzie o programie, rozmowie o decyzjach dotyczących castingu i nie tylko.

Jennifer Aniston i inni aktorzy podobno byli „zdenerwowani” obecnością Courtney Cox i Matta Leblanc w serialu

W wywiadzie wspomniano, że Courteney Cox denerwowała „wszystkich”, ponieważ, jak to określił David Schwimmer, „była jedynym wielkim nazwiskiem w obsadzie”. W tym czasie Cox był najbardziej znaną osobą w serialu, ze względu na role w takich projektach jak Jestem w domu na święta (1988) i Ace Ventura: Pet Detective (1994). Ale Cox podobno okazał się być kimś w rodzaju „matki legowiska” na planie Przyjaciele.

Komentując Matthew Perry’ego: „Właściwie była pierwszą osobą, która powiedziała o naszym zespole” – coś, na czym zależało Cox po tym, jak podobno pochodziła z programu, w którym „nie było tak dużo koleżeństwa” .

READ  Autonomiczne sklepy Żabka Nano zarządzane przez AiFi wyprzedzają branżę 25 lokalizacjami na żywo

Jeśli chodzi o Matta LeBlanca, niektórzy z obsady byli podobno zdenerwowani, że został obsadzony w serialu z powodu jego pochodzenia. W jaki sposób Nicki Swift wspomina: „Wydawał się szorstki facet. Jego ojciec był mechanikiem, a jego matka wykonywała obwody drukowane. „Jennifer Aniston powiedziała w punkcie sprzedaży, że wyczyściła go, ponieważ„ bała się tego faceta ”. Ale kiedy wszyscy się poznali, „połączyli się natychmiast”, powiedziała.

„Myślę, że to naprawdę uświadomiło mi, jak blisko byliśmy, kiedy zaczęliśmy przeprowadzać wywiady, a reporterzy zadawali nam pytania typu:„ Co naprawdę myślisz o tym a tamtym? – dodała Lisa Kudrow. „Te pytania były dla mnie bardzo osobiste i wiedziałem, że ci ludzie stali się częścią mojego życia. Moje odpowiedzi były celowo niejasne. „

Matthew Perry jako Chandler Bing, Matt Le Blank jako Joey Tribbiani, David Schwimmer jako Ross Geller, Jennifer Aniston jako Rachel Green, Lisa Kudrow jako Phoebe Buffay i Courteney Cox jako Monica Geller David Bjerke / NBCU Fotobank

Program trwał dziesięć udanych sezonów, zanim zniknął z anteny w 2004 roku.

R.PODEKSCYTOWANY: „Przyjaciele”: dlaczego program się skończył?

Czy kiedykolwiek nastąpi ponowne uruchomienie „Przyjaciół”?

Nie jest jeszcze planowane pełne ponowne uruchomienie. Ale jest jeden Przyjaciele Do zobaczenia po drodze.

Zjazd został ogłoszony w lutym i powinien rozpocząć się filmowanie w następnym miesiącu. Jednak opóźnienia nastąpiły z powodu pandemii koronawirusa (COVID-19). Sprawdź ściągawkę Showbiz, aby uzyskać więcej aktualizacji, gdy tylko będą dostępne.

POŁĄCZONY: 5 programów do obejrzenia, jeśli lubisz „Przyjaciele”, gdy serial opuszcza Netflix

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *