Connect with us

technologia

Dlaczego Apex Legends nie przywróci swojego starego systemu przepustki bojowej pomimo reakcji w sezonie 7

Published

on

Respawn nie planuje zresetować przepustki bojowej Apex Legends do stanu sprzed siódmego sezonu, potwierdził dyrektor gry Chad Grenier, pomimo wszystkich niepowodzeń, których twórcy Battle Royale doświadczyli od czasu przeprowadzki.

Ostatni sezon Apex Legends, siódmy od premiery, został dość dobrze przyjęty. Dodał nową legendę, Rampart, i poprowadził graczy na trzecią mapę Battle Royale, Olympus.

Był jednak jeden punkt sporny dla graczy Apex Legends na całej planszy. przepustka bojowa. Respawn podjął decyzję o zmianie tytułu na nowy system progresji 4 listopada. Powiedzmy Gracze byli mniej niż entuzjastyczni.

Odrodzić się zoptymalizował to ⁠ – Nie mogli tak po prostu zignorować reakcji ⁠ – ale według Chada Greniera, dyrektora Apex Legends, ten w jednym Pytania i odpowiedzi na serwerze RedditNie ma „planów” pełnego wycofania go w najbliższym czasie.

Rozrywka odradzająca się

Apex Legends znalazło się pod ostrzałem w sezonie 7 ze względu na swoją „grindy” nową przepustkę bojową.

Głównym powodem, jak powiedział Grenier w mocno poniżonej odpowiedzi (jego post ma niecałe 1700 „głosów przeciw” w momencie publikacji), jest to, że pod koniec każdego sezonu Apex Legends gracze „nie mają wiele do roboty”.

W Respawn gracze często narzekają na ukończenie przepustki bojowej „przez 2/3 sezonu” – dodał.

Respawn uważał, że jednym z rozwiązań jest przedłużenie przepustki bojowej. Wymagało to utrudnienia wyzwań i zmniejszenia doświadczenia w nowym systemie „gwiazdowym”.

„Dostosowaliśmy nasze wyzwania, aby dać graczom coś w zeszłym miesiącu” – powiedział. „Ta zmiana… została obliczona, aby dostosować się do większości naszych graczy [could still] Ukończ poziomowanie bez poziomu zakupu. „

Horizon strzela laserem w Apex Legends Season 7.
Rozrywka odradzająca się

Kontrowersje wokół przepustki bojowej sezonu 7 przyćmiły debiut Horizon Apex Legends.

Respawn przyznał, że „popełnili błąd” z trudnością przepustki bojowej i komunikacji. Reżyser Ryan K. Rigney wkrótce on przeprosił;; Dodał nawet, że twórcom Apex Legends daleko do „mistrzów manipulacji”, jak niektórzy zarzucają.

READ  Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Pekinie mogą przyspieszyć zerwanie Chin z Zachodem

Jednak przepustka bojowa powróci do swojego stylu dopiero w siódmym sezonie. Grenier i reszta zespołu programistów Apex trzymają się swoich broni, gdy się przełączają. To „właściwy krok naprzód” – powiedział; Na początku miał tylko kilka problemów i załamań.

„Przepustka bojowa ma zapewnić graczom zajęcie przez cały sezon, więc nie pomylimy się tutaj” – obiecał reżyser Apex Legends w surowo poniżonej odpowiedzi.

„Kiedy te zmiany weszły w życie, usłyszeliśmy wasze opinie głośno i wyraźnie i szybko wprowadziliśmy zmiany, aby uprościć wyzwania o około 50%. Zaplanowaliśmy więcej zmian … aby zapewnić większą swobodę wyboru przy wypełnianiu wyzwań”.

Przepustka bojowa sezonu 7 Apex Legends przyniosła szereg nowych elementów kosmetycznych i skórek.
Rozrywka odradzająca się

Przepustka bojowa sezonu 7 Apex Legends przyniosła szereg nowych elementów kosmetycznych i skórek.

Nie ma więc planów zamiany. Programiści będą nadal „słuchać przyszłych opinii”, ale Apex Legends zachowa przepustkę bojową sezonu 7 na tę samą przyszłość – nie wrócą, przynajmniej nie w najbliższym czasie.

„Nie próbujemy potajemnie zmuszać was do kupowania kolejnych poziomów przepustki bojowej. Respawn składa się z zapalonych graczy, takich jak Ty ”- dodał Grenier. „Obiecuję, że wszyscy w zespole to dobrzy ludzie … [we] Chcę tylko tego, co najlepsze w grze. „

Sezon 7 Apex Legends i jego przepustka bojowa zakończą się w styczniu 2021 roku.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.