Connect with us

Zabawa

Discovery +, nowa usługa przesyłania strumieniowego dla użytkowników odtwarzaczy, jest już dostępna

Published

on

Od wtorku użytkownicy pakietu Start VOD będą mogli uzyskać dostęp do kolekcji Discovery + na Player.pl, serwisie streamingowym z największą na świecie biblioteką książek non-fiction.

Globalna platforma streamingowa Discovery + została uruchomiona w Polsce. Jest to jeden z pierwszych rynków, na którym dostępna jest tak obszerna biblioteka odkryć online. – Po raz pierwszy w historii programy Discovery będą dostępne zawsze i wszędzie na dowolnym ekranie – komentuje Bartłomiej Główczyński, dyrektor programowy Player.pl.

KONTYNUUJ CZYTANIE: Rozpoczęło się Discovery +. Dostęp do unikalnych produkcji Discovery dla użytkowników graczy

Użytkownicy graczy mają dostęp do ponad dwóch tysięcy godzin produkcji Discovery w ramach oferty VOD. Wśród nich kultowe serie polskie i zagraniczne: „Dzika Alaska”, „Gorączka złota”, „Złomowisko PL” czy „Operacja: LOT”. W kolekcji Discovery + na Player.pl pojawią się także doskonałe autorskie produkcje pod marką Discovery + Originals.

W grudniu pojawią się trzy nowe serie. To dwie światowe produkcje „Estonia – katastrofa na morzu” (ostatnio nagrodzona w Szwecji prestiżową „Wielką Nagrodą Dziennikarza”), „Największa tajemnica Mount Everest” oraz „Pasja na krawędzi”, które są specjalnie zaprojektowane dla polskich widzów Bartek Ostałowski, jedna z legend Polaków, przygotowywał samochód.

Filmy, seriale, programy, sport na żywo. Obejrzyj na PLAYER.PL

Biblioteka jest stale wzbogacana o nowe tytuły programów dokumentalnych i rozrywkowych. – Wspaniałe jest to, że te programy są wspaniałe, ponieważ są edukacyjne. To programy, które pokazują nam świat, to programy, które poszerzają nasze horyzonty – opisuje dziennikarka i podróżniczka Martyna Wojciechowska.

Discovery + w Polsce jest dostępne w pakiecie Start VOD w Playerze.

Wprowadzenie programowania ze strony Discovery + do Playera jest częścią globalnej strategii firmy, mającej na celu rozszerzenie i integrację oferty cyfrowej. Jednocześnie Discovery będzie nadal rozszerzać istniejące kanały telewizyjne i inwestować w nowe oferty programowe. Wiosną nadawcy TVN Grupa Discovery przygotowują kilkadziesiąt premierowych tytułów.

READ  Disney Plus zostanie wprowadzony w 42 kolejnych krajach tego lata

– Wprowadzenie globalnej platformy streamingowej Discovery + to dla nas kamień milowy. Bardzo się cieszę, że Polska jest jednym z pierwszych rynków, na których będziemy prezentować programy z tej strony. Po raz pierwszy tak bogata biblioteka naszych produkcji będzie dostępna w formacie VOD. Polscy widzowie mają dostęp do naszego unikalnego programu w każdej chwili i na dowolnym urządzeniu – skomentowała Katarzyna Kieli, prezes i dyrektor generalny Discovery EMEA.

– Kolekcja Discovery + w Playerze wzbogaca również naszą ofertę sprzedaży. Jesteśmy przekonani, że spełni oczekiwania nowych widzów i da im przedsmak radości z wykorzystywania ogromnych zasobów treści i poszerzania zakresu współpracy z partnerami. Najlepszym tego przykładem są już podpisane partnerstwa ze Sky w Wielkiej Brytanii i Verizon w USA – dodała Katarzyna Kieli.

Główne źródło zdjęć: TVN24

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.