Connect with us

Zabawa

Dev Patel debiutuje jako reżyser filmem Monkey Man, filmem sprzedanym Netflix za maksymalnie 30 milionów dolarów

Published

on

Witryna streamingowa Netflix ma oficjalne wymagania, aby pokazać debiut reżyserski Dev Patela Monkey Man. Witryna streamera podobno zapłaciła około 30 milionów dolarów za transmisję filmu na swojej stronie internetowej.

Zgodnie z umową podpisaną pomiędzy Dev Patel i Netflix, filmu nie pokażą Hiszpania, Ameryka Łacińska, Islandia, była Jugosławia, Polska, Rosja i kraje bałtyckie, Hongkong, Indonezja, Panazjatycki PTV i Chiny.

Akcja filmu rozgrywa się w Indiach. Dev wcieli się w nietypowego bohatera, który wychodzi z więzienia, by zmierzyć się ze światem, złapany na chciwości korporacji, by zemścić się na tych, którzy kiedyś go skrzywdzili. W obsadzie znaleźli się także Sharlto Copley z Teda K i Sobhita Dhulipala, nowa supergwiazda domeny internetowej, która zyskała ogromną sławę w Indiach za swój występ w Made In Heaven.

Dev Patel jest jednym z producentów filmu obok Basil Iwanyk z Thunder Road oraz Erica Lee, Jomon Thomas, Samarth Sahni, Christine Haebler i Anjay Nagpal. Producentami wykonawczymi są Jonathan Fuhrman z Thunder Road, Aaron L. Gilbert z BRON, Jason Cloth z Creative Wealth, Steven Thibault z BRON i Natalya Pavchinskaya.

„Jestem bardzo podekscytowany współpracą z Netflix w tej przygodzie. Mam nadzieję, że będzie to nowy dodatek do gatunku w czasie w tej branży, w którym moja historia może stać się naszą. Zrobienie filmu podczas pandemii było sporym wyzwaniem dla co najmniej, ale możliwość reinterpretacji historii z dzieciństwa i wypełnienia ich moją miłością do kina akcji była absolutną radością. Basil Iwanyk i Erica Lee stanęli w naszej obronie od samego początku, a Aaron Gilbert i zespół BRON, ponieważ dali niesprawdzone filmowiec, taki jak ja, głos ”- poinformował media Patel.

Debiut reżyserski Dev Patel ma zostać wydany w 2022 roku.

READ  Więzień miłości - śmierć jednego z bohaterów. Zobacz, co będzie się działo w kilku kolejnych odcinkach! [lista - 25.10.2020]
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *