Connect with us

Zabawa

Czy cieszę się, że w Netflix są Święta Bożego Narodzenia? (gdzie zobaczyć)

Published

on

To prawie ta pora roku, kiedy zawieszone są lampki choinkowe, w powietrzu unosi się zapach gorącej czekolady i grzanego wina, a my szukamy świątecznej radości! Jedną z naszych ulubionych tradycji związanych z nadchodzącym sezonem jest nadmierne oglądanie tandetnych filmów świątecznych i na szczęście rok 2022 wydaje się być na to świetnym rokiem Filmy świąteczne! Ponieważ we wszystkich witrynach do przesyłania strumieniowego udostępniany jest szeroki wybór, śledzenie, gdzie każdy z nich jest dostępny do oglądania, może być trudne. Ale na szczęście dla ciebie, poświęciliśmy trochę czasu, aby znaleźć dla ciebie informacje.

Cieszę się, że są Święta Wyreżyserowany przez Erniego Barbarasha to nowy wakacyjny film z udziałem „Empress of Soul” Gladys Knight. Został wydany 26 listopada 2022 roku. Oficjalne streszczenie filmu brzmi:

„Początkujący piosenkarz z Broadwayu zostaje przekonany do wzięcia udziału w małej produkcji na lokalną imprezę bożonarodzeniową”.

Jeśli zastanawiasz się, gdzie obejrzeć film, dobrze trafiłeś! Poniżej zebraliśmy dla Ciebie wszystkie szczegóły.

Czy cieszę się, że w Netflix są Święta Bożego Narodzenia?

Niestety, jeśli miałeś nadzieję złapać Cieszę się, że są Święta W serwisie Netflix będziesz rozczarowany, gdy dowiesz się, że nowy film wakacyjny nie jest dostępny w serwisie streamingowym. W tej chwili film jest dostępny tylko na GAC ​​Family.

Istnieje jednak wiele innych uroczystych filmów, które można obejrzeć Móc złapać na Netflixie. Od pełnowartościowych klasyków po nowe oryginały — oto nasze najlepsze propozycje, które wprowadzą Cię w świąteczny nastrój.

Top 5 świątecznych filmów polecanych przez Netflix

Te nowe filmy z wakacji zostały niedawno wydane i są obecnie dostępne wyłącznie w serwisie Netflix.

Zakochany w Bożym Narodzeniu
  • STRESZCZENIE (nad IMDB): „Młoda, świeżo zaręczona dziedziczka ma wypadek na nartach w dniach poprzedzających Boże Narodzenie. Po zdiagnozowaniu amnezji trafia pod opiekę przystojnego właściciela chaty i jego córki.”
Boże Narodzenie z tobą
  • STRESZCZENIE (nad IMDB): „Angelina, gwiazda muzyki pop, ucieka od codzienności, by spełnić życzenie młodej fanki w małym miasteczku Nowy Jork, gdzie znajduje nie tylko inspirację do wznowienia kariery, ale także szansę na prawdziwą miłość”.
Dziennik Noela
  • STRESZCZENIE (nad IMDB): „Kiedy autor bestsellerów wraca do domu na Boże Narodzenie, aby uporządkować majątek matki, znajduje pamiętnik zawierający sekrety z przeszłości”.
Boże Narodzenie na farmie jemioły
  • STRESZCZENIE (nad IMDB): „Po odziedziczeniu farmy w okresie Bożego Narodzenia, owdowiały ojciec ma trudności z przystosowaniem się do życia na wsi, podczas gdy jego dzieci opracowują plan pozostania tam na zawsze”.
READ  Tomasz Menert lubi grzybobranie - Loveland Reporter-Herald
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *