Connect with us

Zabawa

Derek Jeter żartuje, że „ponownie docenił zmywacz do paznokci”, gdy córki robią mu manicure

Published

on

Rodzina Dereka Jetera

Derek Jeter/Instagram

Derek Jeter lubi trochę rozpieszczać córki.

W środę 48-letni były New York Yankee udostępnił w mediach społecznościowych słodkie zdjęcie dwóch z jego trzech córek, które robiły mu manicure podczas relaksu na świeżym powietrzu.

Jeter siedzi w domu na wizytę u paznokci, podczas gdy każda córka skupia się na malowaniu jednej z jego dłoni. Sportowiec rzuca zniekształcone spojrzenie w kamerę, czekając, aż jego dziewczyny skończą pracę.

„Mam nowe uznanie dla zmywacza do paznokci” – kontynuował drażniąc się Świergotpodczas gdy on po prostu określa swoje Instagram Zdjęcie „POMOC!!!”

Jeter jest ojcem córek River Rose (7 miesięcy), Story Grey (3½) i Belli Raine (5) z żoną Hannah Jeter.

Nie przegap żadnej historii – zapisz się Bezpłatny codzienny biuletyn od PEOPLE aby być na bieżąco z tym, co LUDZIE mają do zaoferowania, od soczystych wiadomości o celebrytach po fascynujące historie o ludzkim znaczeniu.

ZWIĄZANE RAZEM: Derek Jeter mówi: „Jest cała inna strona mnie” jako tata dziewczyny: „Mam pomalowane paznokcie”

Były zawodowiec baseballu, którego barwne życie i kariera Yankee były tematem filmów dokumentalnych ESPN KapitanNiedawno ujawnił, że od czasu przejścia na emeryturę jego świat nie jest taki, jak chcieliby go fani.

„Ranki są wcześnie… wstają, nie są teraz w szkole, ale zabierają je do szkoły, odbierają. Lekcje tenisa, lekcje baletu, no wiesz”, opowiada pięciokrotny mistrz World Series.

„Mam pomalowane paznokcie, umalowaną twarz, założone ubrania. Więc mam zupełnie inną stronę.”

Jeter ujawnia również, że chociaż jego córki wiedzą trochę o jego baseballowej przeszłości, tak naprawdę jeszcze nie zajęły się jego dziedzictwem.

„Wiedzą, że grałem dla Yankees” – wyjaśnia. „Widzisz mnie w telewizji. Rozpoznajesz mnie, zwłaszcza podczas tego dokumentu. Ale poza tym nie mają pojęcia i lubię to w ten sposób.”

READ  Dua Lipa odpowiada na protesty wywołane decyzją Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji w Polsce

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.