Connect with us

Sport

Dereck Chisora ​​kontra Joseph Parker spodziewany jest w tym roku

Published

on

Para wagi ciężkiej jest wreszcie gotowa do walki.

Joseph Parker jest na dobrej drodze do walki z Dereck Chisora ​​po tym, jak nowozelandzki w wadze ciężkiej pokonał Juniora Fa w weekend.

Parker zaznaczył punktowe zwycięstwo nad Juniorem Fa w Auckland na rok przed ringiem i spotka się z Brytyjczykiem w dalszej części roku.

Para miała walczyć w październiku 2019 roku, ale choroba spowodowana ukąszeniem pająka oznaczała, że ​​impreza musiała zostać odwołana.

Teraz Chisora ​​i Parker wydają się gotowi, by wreszcie stawić czoła. Oba obozy spodziewają się walki przed walką Fa-Parker.

„Jeśli uda nam się zdobyć Josepha Parkera w tym roku w ciągu najbliższych kilku miesięcy, bardzo byśmy się podobało” – powiedział Chisora Sky Sports.

„W tej chwili rozmawiamy o walce o Londyn”.

Parker i Fa zorganizowali w weekend bardzo konkurencyjne wydarzenie, ale obaj wydawali się cierpieć z powodu braku działań, częściowo z powodu pandemii koronawirusa, która nawiedziła ten sport przez cały 2020 rok.

„Walka nie była świetna” – przyznał Chisora. „Prosty powód był taki, że nie zaoszczędzili dużo. Nie byli w formie, nie trenowali wystarczająco ciężko. Nie było dla nich żadnego czynnika strachu.

„Parker zrobił to, czego potrzebował, aby wygrać. To była jego walka z powrotem po roku. Robi postępy, więc zobaczymy, co się stanie”.

READ  Z WIDEO: Uhonorowanie dziedzictwa domowymi paczkami w Poznaniu | Wiadomości, sport, praca
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *