Connect with us

technologia

Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba – Hinokami Keppuutan – Sabito and Makomo Trailer, zrzuty ekranu

Published

on

Wydawca Aniplex i programista CyberConnect2 mają wydany nowe nagrania i zrzuty ekranu dla Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba – Hinokami Keppuutan Przedstawiamy postaci Sabito i Makomo, którymi można grać w trybie „versus”.

Sabito i Makomo to młody chłopak i dziewczyna w lisich maskach, których Tanjiro Kamado spotkał podczas treningu na górze Sagiri. Para trenowała również przez Sakonji Urokodaki i walczyła z „oddychaniem wodą”.

Poniższe wizualizacje postaci dla Sabito i Makomo zostały stworzone przez CyberConnect2 na podstawie ich modeli 3D w grze:

Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Ninokami Keppuutan

Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Ninokami Keppuutan

Aniplex wprowadzony wcześniej Sakonji Urokodaki, Giyu Tomioka, Zenitsu Agatsuma, Inosuke Hashibira, Tanjiro Kamado i Nezuko Kamado.

Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba – Hinokami Keppuutan planowane jest na PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One i PC przez Steam w Japonii w 2021 roku. Sprawdź siedem minut rozgrywki w trybie Versus Tutaj.

Obejrzyj poniższy materiał filmowy. Sprawdź zrzuty ekranu w galerii.

Zasady dotyczące komentarzy

Komentarze na temat Gematsu są mile widziane i zachęcane. Prosimy jednak o przestrzeganie kilku prostych wskazówek:

  • Przeczytaj cały artykuł przed komentarzem.
  • Pozostań na temat.
  • Brak komentarzy kierowcy, w tym trollowanie, nęcenie lub publikowanie gówna.
  • Wiedz, kiedy nie komentować. Jeśli jakiś temat Cię nie interesuje, nie ma potrzeby komentowania.
  • Żadnych obraźliwych komentarzy. Obejmuje to obraźliwe, groźne, pornograficzne, wprowadzające w błąd lub zniesławiające treści / język, a także ogólne nękanie i ataki indywidualne.
  • Żadnego żebrania portu.
  • Żadnych wojen konsolowych.
  • Użyj tagów spoilera podczas publikowania spoilerów lub treści NSFW (nie tylko nagich). Na przykład: Biada Leomonowi. Uwzględnij temat treści poza tagami spoilera.
  • Szanuj innych komentatorów. Nie musisz dojść do porozumienia, musisz grzecznie debatować. Jeśli okaże się, że komentator nie przestrzega tej prostej etykiety, nie kontynuuj rozmowy – po prostu zgłoś to.

Gematsu zastrzega sobie prawo do edycji lub usuwania komentarzy bez wcześniejszego powiadomienia. Te zasady dotyczące komentarzy można zmienić w dowolnym momencie.

READ  Zagrożenia ze strony Rosji i Białorusi skłaniają Polskę do zwiększenia wydatków na obronność dzięki nowej ustawie
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *