Connect with us

technologia

Delisted Horror Game Devotion jest teraz dostępne cyfrowo po raz pierwszy od dwóch lat

Published

on

Devotion, horror Red Candle Games, który został wycofany w lutym 2019 roku, jest teraz dostępny w wersji cyfrowej i bez DRM. Red Candle Games ogłosiło wiadomość Świergot, Potwierdzenie, że Devotion, Detention i wszystkie przyszłe projekty będą dostępne we własnym sklepie internetowym Red Candle w nadziei, że „zapewni bezpośredni i łatwy kanał zakupów dla graczy zainteresowanych naszymi grami”.Oddanie zostało wycofane ze Steam w 2019 roku po tym, jak użytkownicy znaleźli w grze mem o Kubusiu Puchatku, który kpił z prezydenta Chin Xi Jinpinga. Red Candle wkrótce potem przeprosił, a także powiedział, że nie ma planów ponownego wydania Devotion w najbliższej przyszłości.

W 2020 roku Devotion powrócił do wiadomości, gdy Red Candle Games ogłosiło, że Devotion powróci 18 grudnia 2020 roku za pośrednictwem platformy dystrybucyjnej GOG firmy CD Projekt.

Jednak później tego samego dnia GOG opublikował wiadomość: „Po otrzymaniu wielu wiadomości od graczy, zdecydowaliśmy się nie umieszczać gry w naszym sklepie”.Teraz, po ponad dwóch latach, ci, którzy chcą spróbować oddania, mogą wreszcie zrobić to ponownie.

Jeśli jesteś ciekawy gry, koniecznie sprawdź naszą recenzję Devotion, w której powiedzieliśmy: „Devotion to doskonały horror psychologiczny od początku do końca, pełen surrealistycznych obrazów, przerażających lalek i wspaniałych historii środowiskowych”.

Masz dla nas wskazówkę? Czy chciałbyś omówić możliwą historię? Wyślij e-mail na adres [email protected]

Adam Bankhurst jest autorem wiadomości dla IGN. Możesz śledzić go na Twitterze @ AdamBankhurst i dalej Wyciągnij.

READ  Nintendo pozywa hakera Switcha Gary'ego Bowsera • Eurogamer.net
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *