Connect with us

Nauka

Definicja RE, redukcja i renegocjacja w sektorze biurowym

Published

on

Mimo przejścia do pracy zdalnej, biurowce nie odeszły do ​​przeszłości, choć ich funkcja została na nowo zdefiniowana – biura są teraz miejscem spotkań i kreatywnej pracy zespołowej. Powszechne stały się również redukcja zajmowanej powierzchni i renegocjacja umów najmu. Już za tydzień, podczas VII Konferencji Rynku Inwestycyjnego INTERESÓW INWESTOWANYCH w Eurobuild, będziemy rozmawiać o nowej rzeczywistości na rynku inwestycji biurowych.

Aktywność deweloperska na rynku biurowym ponownie rośnie, a wkrótce podaż biurowa powiększy się o tysiące metrów kwadratowych powierzchni użytkowej. Niektórzy eksperci przewidują, że będziemy mieli do czynienia z nadpodażą powierzchni biurowej i rosnącą stopą bezrobocia, a co za tym idzie niższymi czynszami. A to z kolei przełoży się na dalsze ograniczenie popularności sektora biurowego w oczach inwestorów. Jak deweloperzy i najemcy, w tym operatorzy elastycznych biur, dostosują się do nowej rzeczywistości? Jak sektor biurowy może przyciągać kapitał i przekonać inwestorów, że biura to wciąż obiecujący atut?

Czołowi eksperci rynkowi przeanalizują sytuację podczas 7. KONFERENCJI RYNKU INWESTOWANYCH INTERESÓW INWESTYCYJNYCH Eurobuild. W panelu „O tak, jestem wielkim konkurentem”, który odbędzie się online 22 kwietnia o godz. 10:10, prelegentami będą: Mike Atwell (Head of Capital Markets EEC, JLL), Hubert Abt (CEO) , Nowe Biura Pracy), Yovav Carmi (Prezes Zarządu, GTC), Rafał Mazurczak (Członek Zarządu, Echo Investment), Piotr Trzciński (Dyrektor Inwestycji w Polsce, Savills Investment Management) i Łukasz Duczkowski ( Dyrektor Inwestycyjny, Globalworth Poland).

Aby zobaczyć, jak wziąć udział w tej dyskusji, po prostu zarejestruj się za pośrednictwem konferencji lokalizacja w sieci Internet.

READ  Zachodni naukowcy ostrzegają amerykańskich decydentów przed „unikaniem wszystkich rosyjskich naukowców”
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.