Connect with us

Zabawa

Debiut reżyserski Dev Patela „Monkey Man” został przejęty przez Netflix-The New Indian Express

Published

on

Przez Ekspresowa usługa wiadomości

Globalne prawa do reżyserskiego debiutu Dev Patela Monkey Man zostały nabyte przez Netflix w ramach transakcji o wartości 30 milionów dolarów. Jednak traktat o prawach wyłącza Hiszpanię, Amerykę Łacińską, Islandię, byłą Jugosławię, Polskę, Rosję i kraje bałtyckie, Hongkong. Indonezja, Pan-Asian PTV i Chiny, gdzie kontrakty już istnieją. Napisany przez Patela, Paula Angunawela i Johna Collee, Monkey Man rozgrywa się w Indiach i podąża za Patelem jako uwolnionym z więzienia bohaterem, który ma podbić świat korporacyjnej chciwości i erozji wartości duchowych.

W obsadzie tej sagi o zemście znajdują się również Sharlto Copley (Maleficent, Ted K) i Sobhita Dhulipala (Made in Heaven, opowieści o duchach). Monkey Man to koprodukcja BRON Studios i Thunder Road Pictures we współpracy z Creative Wealth Media.

Producentami filmu są Patel, Basil Iwanyk z Thunder Road i Erica Lee, Jomon Thomas, Samarth Sahni, Christine Haebler i Anjay Nagpal. Producentami wykonawczymi są Jonathan Fuhrman z Thunder Road, Aaron L. Gilbert z BRON, Jason Cloth z Creative Wealth, Steven Thibault z BRON i Natalya Pavchinskaya. Premiera filmu Netflix jest obecnie przewidziana na 2022 rok.

READ  Eurojackpot i Lotto. Te znaki zodiaku wygrywają najwięcej! Sprawdź, czy masz szansę na dużą wygraną [17.11.2020 r.]
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *