Connect with us

Sport

DAZN zabezpiecza prawa do La Liga w Hiszpanii

Published

on

DAZN, globalna platforma streamingu sportowego, otrzymała prawa do lokalnej transmisji 175 meczów LaLiga w ciągu następnych pięciu sezonów.

Od 2022 do 2027 r. DAZN będzie na wyłączność * transmitować łącznie pięć gier na tydzień gry. Ta umowa to wspaniała wiadomość dla fanów sportu w Hiszpanii, ponieważ LaLiga wkrótce stanie się częścią dostępnej i przystępnej cenowo oferty sportowej premium DAZN.

DAZN umacnia swoją pozycję na rynku hiszpańskim dzięki wyłącznemu nabyciu pięciu gier na tydzień. To ważny wynik, który nagrodził zaangażowanie DAZN w Hiszpanii od czasu jego lokalnej premiery w marcu 2019 roku. Fani mogą liczyć na jeszcze szerszą gamę, a dzięki DAZN mają zagwarantowane dostępne, elastyczne i nowoczesne doświadczenie, którego potrzebują.

James Rushton, Co-CEO Grupy DAZN, powiedział: „Przyznanie tych praw do LaLiga stanowi strategiczną inwestycję lokalną na kluczowym dla nas rynku i jest częścią globalnej dynamiki, którą napędzamy naszą działalność i która trwa do dziś . To kolejny dowód na to, że znacznie przekroczyliśmy punkt zwrotny w migracji fanów z linearnych, płatnych programów sportowych do serwisów streamingowych”.

Jacopo Tonoli, dyrektor handlowy Grupy DAZN, powiedział: „Z przyjemnością ogłaszamy tę znaczącą umowę dla DAZN i lokalnych fanów. Umowa ta umacnia pozycję DAZN jako wiodącej destynacji sportowej w Hiszpanii i podkreśla nasze zobowiązanie do uczynienia sportów premium bardziej dostępnymi i przystępnymi cenowo dla stale rosnącej liczby fanów, a także do dalszej poprawy doświadczeń tych fanów zarówno na urządzeniach mobilnych, jak i w pokoju.

Oprócz tego pakietu LaLiga fani piłki nożnej mogą cieszyć się Copa del Rey i jednymi z najlepszych międzynarodowych rozgrywek piłkarskich, takich jak Premier League, UWCL, Copa Libertadores, Copa Sudamericana, FA Cup, Carabao Cup czy MLS. Ale DAZN to nie tylko piłka nożna. Użytkownicy w Hiszpanii mogą również korzystać z pełnej oferty multisportowej z MotoGP, Moto2 i Moto3, F1, Turkish Airlines EuroLeague, Matchroom, GGG i Golden Boy Boxing, a także z szerokiej gamy oryginalnych programów DAZN i innych treści sportowych.

READ  De Grasse rozpoczyna inicjatywę mającą na celu uruchomienie kanadyjskich dzieci

* W każdym tygodniu gry jedna z 10 gier będzie transmitowana bezpłatnie, zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.