Connect with us

Zabawa

Datę premiery drugiego sezonu „Fiska” ustalono na grudzień 2023 roku w serwisie Netflix

Published

on

Datę premiery drugiego sezonu „Fiska” ustalono na grudzień 2023 roku w serwisie Netflix

Po udanej premierze pierwszego sezonu „Fisk” w serwisie Netflix 1 sierpnia 2023 r., na popularnej platformie streamingowej zadebiutuje długo oczekiwany drugi sezon. Australijski serial komediodramat stworzony przez Kitty Flanagan i Vincenta Sheehana ma rzeszę fanów, którzy z niecierpliwością czekają na premierę nowego sezonu.

Fisk: Krótki przegląd

Fisk skupia się na historii rozsądnej prawniczki, granej przez Kitty Flanagan, która po niepowodzeniach osobistych i zawodowych dołącza do firmy zajmującej się sporządzaniem testamentów i spadków za niski czynsz. Pierwszy sezon serialu, składający się z sześciu odcinków, został dobrze przyjęty i okazał się ogromnym sukcesem dla telewizji ABC TV Australia. Otrzymała nagrodę Silver Logie Award 2023 dla najpopularniejszej aktorki oraz wiele nominacji do nagrody Logie.

Zwolnienie i odbiór

Pierwsza premiera drugiego sezonu Fisk miała miejsce między październikiem a listopadem 2022 roku w telewizji ABC w Australii. Popularność serialu i sukces krytyczny wzbudziły oczekiwanie na trzeci sezon, o czym wspominali osoby zaangażowane w produkcję.

Data premiery Netflixa

Oczekiwanie fanów na całym świecie wreszcie dobiegło końca, ponieważ 2. sezon Fisk ma zostać wydany w serwisie Netflix 1 grudnia 2023 r. Serial zyskał godną pochwały popularność po premierze, pojawiając się w pierwszej dziesiątce programów telewizyjnych w 17 regionach, w tym w Australii, Kanadzie i Irlandii. Podczas swojego dziesiątego globalnego wystąpienia w drugim tygodniu na platformie Fisk zanotował 4,9 miliona godzin obejrzeń, w tym 1,8 miliona ukończonych odpowiedników obejrzeń.

Globalna dostępność

Po premierze drugi sezon Fiska był dostępny w większości krajów, w tym w Australii, Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych. Jednak Variety Australia wyjaśniło, że Holandia, Estonia, Łotwa, Litwa i Polska to jedyne regiony, które nie nabyły praw do programu.

Podczas gdy fani przygotowują się do premiery drugiego sezonu Fiska w serwisie Netflix, serial stanowi świadectwo jego rosnącej popularności i uznania. Dzięki obietnicy ewentualnego trzeciego sezonu w przygotowaniu i godnym uwagi występom na platformie streamingowej, Fisk w dalszym ciągu umacnia swoją pozycję potęgi w przestrzeni seriali komediowo-dramatycznych.

READ  Pięć piosenek, które gitarzyści MEGADETH powinni usłyszeć

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *