Connect with us

technologia

Dataminery odkrywają nieużywane pliki głosowe postaci w Hyrule Warriors: Age of Calamity

Published

on

© Nintendo

Jeśli miałeś nadzieję Hyrule Warriors: Age of Bad luck Jeśli z czasem otrzymasz dodatkowe treści, możesz mieć szczęście. W końcu to Koei Tecmo Musou.

Po opublikowaniu w październiku historii o Dataminerze, która może to ujawnić pełna obsada grywalnych postaci w nowej grze Hyrule WarriorsNiektóre nowo odkryte linie głosowe mogą również wskazywać na to, co ma nadejść.

Ostrzeżenie: możliwe spoilery przed …

Według Gry wymyślone na nowo, Linie językowe dla „każdej grywalnej postaci” w najnowszej wersji Nintendo zostały zgrane i wydaje się, że jest kilka nieużywanych. Jest to albo resztkowa zawartość, albo może prowadzić do czegoś innego, takiego jak DLC lub bezpłatnej aktualizacji w przyszłości.

Dodatkowe słowa są przeznaczone dla Astora, Soogi, Purah i Robbiego, a na polu bitwy jest też wiele postaci wzywających je. Możesz posłuchać tutaj. Warto zauważyć, że żadna z tych postaci nie została wymieniona w poprzedniej dacie znaku.

Nintendo nie wspomniało jeszcze nic o DLC. Jednak jest to ponownie gra Koei Tecmo, o której mówimy, i oryginał Wojownicy Hyrule Gra na Wii U ma również wiele nowych grywalnych postaci.

Czy chciałbyś dodać Astora, Soogę, Puraha i Robbiego do listy grywalnych postaci? Podziel się swoimi przemyśleniami poniżej.

READ  Google potwierdza, że ​​luki na ekranie w Pixelu 5 są częścią projektu telefonu
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *