Connect with us

Zabawa

Data premiery Evil West została przesunięta z września na listopad 2022 r.

Published

on

Deweloperzy potrzebują trochę więcej czasu, aby w pełni wykorzystać możliwości gry.

Evil West, nadchodząca trzecioosobowa gra akcji z upiornym westernowym motywem autorstwa polskich deweloperów Flying Wild Hog i wydawcy Focus Entertainment, przesunęła datę premiery. Gra pierwotnie miała zostać wydana 20 września tego roku, ale teraz ma zostać wydana 22 listopada 2022 roku.

Opóźnienie nie jest takie złe, biorąc pod uwagę, że to tylko kwestia kilku miesięcy, a nie przesunięcie na przyszły rok, a podane powody mają sens, jeśli chodzi o to, dlaczego programiści potrzebowaliby dodatkowego czasu. Oświadczenie dotyczące opóźnienia Evil West zostało udostępnione w mediach społecznościowych, poruszając takie kwestie, jak chęć wydania gry na pięć platform, „w tym wiele generacji konsol”.


Zrzut ekranu z Weird West przedstawiający bohatera w stylu kowboja trzymającego miotacz ognia i używającego go do niszczenia podobnych do wilków wrogów.
© Latający dzik

Ogólnie rzecz biorąc, wygląda na to, że deweloperzy pracują nad tym, aby gra była na tym samym poziomie jakości na wszystkich platformach, zarówno nowej, jak i poprzedniej. W przeszłości mieliśmy bezpośredni kontakt z demem na PAX West i zauważyliśmy jego wyjątkowość, wymagające walki z bossami i ciekawe łamigłówki środowiskowe. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą pełną zapowiedzią Evil West z PAX East 2022.

redaktor naczelny

Morgan to pisarz z zamarzniętych pustkowi Maine, który lubi metal, kpop, horrory i gry niezależne. Jesteś także fanatykiem Tetrisa, bardzo konkurencyjnym w grach takich jak Tetris 99… i ogólnie we wszystkich grach. Ale głównie Tetris. Możesz śledzić Morgana na Twitterze @Autor_Muzyk.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.