Connect with us

Zabawa

Dark Passenger Studio, założone przez byłych członków CD Projekt Red

Published

on

Zespół już ciężko pracuje nad sieciową grą akcji osadzoną w feudalnej Japonii.

Kilku byłych pracowników CD Projekt Red połączyło siły, aby stworzyć niezależne studio w Warszawie o nazwie Dark Passenger. Studio jest obecnie prowadzone przez Jakuba Bena jako CEO i Pawła Kuletę jako COO, z Marcinem Michalskim jako dyrektorem rozgrywki studia i Magdaleną Furman jako animatorką postaci 3D.

Podczas gdy studio pracuje obecnie nad swoją pierwszą grą, przez ostatnie 5 lat działało jako studio RealTime Warriors CGI, pomagając tworzyć animacje, filmy, postacie i światy do innych gier indie i AAA. Na Strona internetowa Studiadodatkowe informacje można znaleźć na temat Dark Passenger, który brzmi:

Grafika koncepcyjna nadchodzącej gry Mrocznego Pasażera ma pokazać scenę walki, w której jedna postać biegnie pod ścianę, a druga czeka, by uderzyć go kataną w pogotowiu.
© Mroczny podróżnik

O projekcie, nad którym obecnie pracuje Dark Passenger, mówi się, że jest to internetowa gra akcji „rozwiązania proceduralne” osadzona w feudalnej Japonii, która pozwoli graczom wcielić się w role wojowników shinobi i kunoichi. Według strony projektu na stronie Dark Passenger, będzie on rozwijany przy użyciu silnika Unreal Engine 5 i będzie miał m.in. perspektywę pierwszoosobową (FPP), kooperację i PVP/PVE.

W opisie projektu podano również, że użyje on systemu lokomocji, który pozwoli graczom „wykonywać niesamowite ewolucje, takie jak używanie drążka do przeskakiwania przeszkód”.

Trwają prace nad kolejnym obrazem koncepcyjnym gry Dark Passenger, przedstawiającym postać noszącą maskę typu Oni, ubraną na czarno i trzymającą kunai w obu rękach.
© Mroczny podróżnik

Informacje o tym, kiedy możemy spodziewać się premiery gry, nie zostały jeszcze udostępnione, ale ostrzegamy, że będzie ona dostępna na platformach takich jak Xbox Series X | S, PS5 i PC zostaną wydane. Aby uzyskać więcej informacji na temat Mrocznego Pasażera, zobacz Strona internetowa Studia.

I podczas gdy czekamy na więcej informacji o Dark Passenger i grze, nad którą pracuje studio, nie zapomnij o innych wiadomościach związanych z CD Projekt Red, takich jak: B. jak następna generacja Wiedźmina 3 w czwartym DLC.

redaktor naczelny

Morgan to pisarz z zamarzniętych pustkowi Maine, który lubi metal, kpop, horrory i gry niezależne. Jesteś także fanatykiem Tetrisa, bardzo konkurencyjnym w grach takich jak Tetris 99… i ogólnie we wszystkich grach. Ale głównie Tetris. Możesz śledzić Morgana na Twitterze @Author_Mshaver.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *