Connect with us

Zabawa

Dariuszowi Gnatowskiemu nie udało się udzielić długiego wywiadu o piłce nożnej. Chodził na mecze Andrzeja Ivana Footballu

Published

on

Dariuszowi Gnatowskiemu nie udało się udzielić długiego wywiadu o piłce nożnej.  Chodził na mecze Andrzeja Ivana Footballu

W środę dziennikarze RMF ustalili, że zakażenie koronawirusem Gnatowskiego zostało potwierdzone testem. Takie plotki pojawiły się już we wtorek wieczorem, ale wtedy nie było oficjalnych informacji o pozytywnym wyniku. Aktor od lat cierpiał również na cukrzycę, która znacznie osłabiła jego organizm. – Zasłynął serialem telewizyjnym, wielu Polaków wspierało go latami w walce o zdrowie. Aktor Dariusz Gnatowski zmarł w krakowskim szpitalu w wieku 59 lat. Został zarażony koronawirusem. Przed tą chorobą nie ma ucieczki, ale ryzyko infekcji można zminimalizować – powiedział w środę Grzegorz Kajdanowicz w faktach TVN.

Obejrzyj wideo
Marek Papszun wyjaśnia sekrety sukcesu Rakowa. „Polska ma opóźnienia w szkoleniach”

Wielki fan Górnika Zabrze i Andrzeja Iwana

Jedenastu komentatorów sportowych Mateusz Święcicki poinformował, że rozmawiał z aktorem kilka tygodni temu, żeby umówić się na obszerny wywiad. 59-latek był wielką pasją polskiej piłki nożnej. – Urodziłem się w Rudzie Śląskiej, ale mieszkałem z rodziną w Zabrzu. Wiesz, wtedy był to jeden z najlepszych klubów w Europie, ze światowymi gwiazdami i niezrozumiałym zainteresowaniem piłką nożną na Śląsku. Zmusiłem rodziców do kupowania gazet sportowych i mogłem czytać, zanim poszedłem do podstawówki – powiedział Gnatowski w krótkiej rozmowie z dziennikarzem Eleven Sports.

I dodał: – (…) W czasie studiów pojechałem nad Wisłę. Uwielbiałem Andrzeja Ivana. Miałem wtedy obsesję na punkcie sportu, znałem wszystkie wyniki, składy, widziałem wszelkiego rodzaju programy w telewizji. Później, po latach, grałem w meczu reprezentacji Polski artystów ze starymi łodziami Wisły. Jest nawet zdjęcie z tego wydarzenia.

Możesz przeczytać więcej poniżej:

Dariusz Gnatowski urodził się w Rudzie Śląskiej, a wychował w Zabrzu. Studiował w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej w Krakowie. Był aktorem telewizyjnym, teatralnym i głosowym. Prowadził programy telewizyjne dla dzieci.

READ  Sonia Bohosiewicz trafiła do szpitala. Ma złamane żebra. Wypowiedź Małgorzaty Kożuchowskiej. "Co zrobiłeś?"
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *