Connect with us

Zabawa

Czy „niedoceniany” film Denzela Washingtona „Dominuje Netflix”?

Published

on

W kwietniu 2021 roku amerykańskich czytelników mógł zaintrygować dziwny artykuł o Denzelu Washingtonie i Netfliksie. Nagłówek na stronie internetowej „Mamy to pokryte” brzmiał: „Niedoceniany film Denzela Washingtona dominował w serwisie Netflix przez cały tydzień”.

Wielu użytkowników Google Discover widzi obecnie tajemniczą i czasami wprowadzającą w błąd treścią.

Niektórzy czytelnicy mogli zauważyć artykuł w swoim kanale Google Discover. Dla tych, którzy nie znają Google Discover, jest to bezpłatny i spersonalizowany kanał informacyjny, który wyświetla treści, które Google utrzymuje interesujące i istotne dla każdego użytkownika.

Nagłówek prawdopodobnie skłonił amerykańskich czytelników do przekonania, że ​​„niedoceniany” film był dostępny do streamowania w Stanach Zjednoczonych. W końcu siedziba Netflix znajduje się w Los Gatos w Kalifornii.

Nie „Dominuj Netflix”

To wszystko było trochę mylące. Źródło wymienione w artykule „We Got This Covered” nie wskazuje, że film, o którym mowa, „The Equalizer 2” zdominował Netflix. Zamiast tego FlixPatrol.com stwierdził, że film ledwo znalazł się w 10 najlepszych światowych filmach w Netflix podczas Netflix 16 tydzień 2021 r.

Ponadto karta Google Discover dotycząca tej historii nie zawierała ważnej ciekawostki: „The Equalizer 2” nie może być przesyłany strumieniowo przez użytkowników serwisu Netflix w USA.

Po nieoficjalna strona internetowa Equalizer 2, który śledzi dostępność serwisu Netflix według krajów, był dostępny tylko za pośrednictwem usługi przesyłania strumieniowego w Australii, Kanadzie, Czechach, na Węgrzech, w Izraelu, Japonii, Litwie, Polsce, Rumunii i na Słowacji.

Stara sztuczka na kliknięcia

Nie był to pierwszy raz, gdy witryna We Got This Covered zawierała wprowadzający w błąd artykuł o słynnym aktorze i Netflix.

W lutym 2021 r. Ta sama witryna twierdziła również, że „nowy film Toma Hanksa zdominował Netflix przez cały tydzień”. Film, o którym mowa, to „Wiadomości ze świata” z 2020 roku.

Podobnie jak w przypadku „The Equalizer 2”, „News of the World” nie był „dominujący” w serwisie Netflix ani nie był dostępny do przesyłania strumieniowego w Stanach Zjednoczonych.

READ  Netflix wdraża nowy test bezpieczeństwa konta. Orientacja studencka Bobcat jest przeprowadzana osobiście z kilkoma korektami

„Korektor 2”

„The Equalizer 2” został pierwotnie wydany w 2018 roku. Otrzymał jeden 51% ocen krytyków na zgniłych pomidorach i wynik 50 od 100 do Metacritic.

Film ponownie połączył reżysera Antoine’a Fuquę z Waszyngtonem po tym, jak poprzednio pracowali razem w 2001 Dzień szkolenia, film dostępny na Netflix w USA. Streszczenie „The Equalizer 2” brzmiało: „Denzel Washington powraca do jednej ze swoich charakterystycznych ról w pierwszej kontynuacji swojej kariery. Robert McCall wymierza niewzruszoną sprawiedliwość wyzyskiwanym i uciskanym – ale jak daleko się posunie, jeśli to ktoś, kogo kocha? “

Do kwietnia 2021 r. Netflix nie ogłosił żadnych planów udostępnienia „The Equalizer 2” amerykańskiej publiczności. Można go jednak wypożyczyć za 3,99 USD youtube, Amazon Prime Videoi szereg innych usług przesyłania strumieniowego.

Ogólnie rzecz biorąc, film z aktorem ani nie zdominował Netflixa, ani nie był dostępny w Stanach Zjednoczonych

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *