Connect with us

Nauka

Czy gwiazda UFC Conor McGregor powróci do boksu?

Published

on

Przechodząc do rewanżu UFC 257 z Dustinem Poirierem, Conor McGregor czuł, że zwycięstwo umocni jego mecz bokserski pod koniec 2021 roku z Mannym Pacquiao. Poirier miał inne plany, zatrzymując McGregora w drugiej rundzie.

Podczas konferencji prasowej po walce były podwójny mistrz UFC stwierdził, że konfrontacja Pacquiao już się rozpoczęła. Nie był przekonany, że tak się stanie po przegranej po raz drugi w trzech walkach w oktagonie.

„Zawsze chciałem skupić się na swojej karierze MMA, ale jestem też otwarty” – powiedział McGregor. – Zobaczę, co się stanie. Nie wiem, co się stanie. Trwała walka z Mannym. Było praktycznie gotowe, więc nie wiem.

Rodzi to pytanie, czy McGregor powinien w ogóle pomyśleć o powrocie do boksu i skupić się głównie na mieszanych sztukach walki?

W ostatnim odcinku „Jabs” Chris Mannix i Sergio Mora omówili tę sprawę. Były mistrz świata uważa, że ​​Irlandczyk powinien trzymać się swojego chleba i masła i zostawić za sobą słodką naukę.

– Mam taką nadzieję – powiedziała Mora. „Spójrz, był 0-1. Przegrał tę walkę pucharową ze wspaniałym Floydem Mayweatherem i wygrał w ten sposób 100 milionów dolarów. Nie jest bokserem. Był świetnym zawodnikiem MMA. Tam też powinien wrócić. .

„Nie jestem nawet pewien, czy uda mu się wrócić i być w tym świetnym. Kiedy zaczynasz zarabiać te wszystkie pieniądze, popadasz w samozadowolenie i robi się to tak duże. Przydarzyło się to Conorowi McGregorowi.

„Nie chcę już widzieć go w boksie. Nie jest bokserem. Nie jest już nawet mistrzem w MMA, dopóki nie wróci i tego nie udowodni”.

Mannix zgodził się ze swoim odpowiednikiem i zostawił trochę miejsca na powrót McGregora z dziesięcioma uncjowymi rękawiczkami.

„Conor McGregor nie jest dobrym bokserem” – powiedział bez ogródek Mannox. „W najlepszym razie jest przeciętny.

READ  Uruchomienie misji SpaceX Crew-1 NASA opóźnione do listopada

„Nie jestem pewien, na jakim poziomie zawodnikiem mógłby wygrać. Ale jego przyszłość w boksie jest bezpośrednio związana z jego sukcesami w MMA. Jedynym powodem, dla którego ludzie byli zainteresowani McGregor vs. Mayweather był, ponieważ w tamtym czasie McGregor był dominującą postacią w mieszanych sztukach walki.

„Z jednej strony Floyd Mayweather miał 49-0. To, co najlepsze w boksie przeciwko Conorowi McGregorowi, najlepszemu z UFC. Tego rodzaju skrzyżowanie uczyniło walkę atrakcyjną. Conor McGregor nie jest atrakcyjny jako zawodnik, jeśli przegrywa.

„Jeśli jego ostatni klip został odkurzony przez Dustina Poiriera ciosem i skutecznie powalony wielkim ciosem, nie będziesz w stanie sprzedać tego rodzaju walki w systemie pay-per-view, bez względu na to, ile mówi Conor McGregor.

„Myślę, że McGregor skończył w boksie, jeśli jego kariera w MMA utknęła w martwym punkcie. Jeśli uda mu się powrócić do MMA i walczyć z Poirierem w trzeciej walce, znokautować go i wygrać tam i hipotetycznie pokonać Khabiba (Nurmagomedova) w kolejnej walce z nim, apel McGregora jako przeciwnika boksu znów odpali.

„Myślę, że jeszcze nie skończył. Ale jeśli nie przywróci swojej kariery MMA na właściwe tory, a mam na myśli szybko, nie będzie miał takich możliwości ”.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.