Connect with us

Sport

Polska para pasuje dobrze | Wiadomości, sport, praca

Published

on

Nadesłane zdjęcie Polacy Caitie Palusak (z prawej) i Julia Eich będą numerem 2 w turnieju tenisowym ligi II ligi w klubie Springside Racquet and Fitness Club w Akron w piątek. Turniej rozpoczyna się około 9 rano.

Podwójnie. Chodzi o wspólną pracę, wzajemne wypracowanie mocnych stron i równoważenie swoich słabości.

Polska deblica seniorów Caitie Palusak i juniorek Julii Eich planuje właśnie to, podczas gdy oboje zagrają w tenisowym okręgowym turnieju ligi dziewcząt w piątek rano w Springside Racquet and Fitness Club w Akron.

Palusak powiedział, że Eich miał mocny serwis i świetne strzały z linii podstawowej.

„Pracujemy razem tak dobrze, ponieważ zachowujemy się pozytywnie, nawet gdy gramy przeciwko innej drużynie” – powiedział Palusak. „Mamy też różne mocne strony, które wnosimy na boisko, co oznacza, że ​​możemy sobie nawzajem pomagać, gdy przeciwnik nie gra na„ A ”.

Eich powiedział, że Palusak była naprawdę dobra w grze w siatkę i uderzaniu kątów z jej wolejów. Pozytywne nastawienie Palusaka pomaga, gdy zespół jest w tyle.

„Dobrze ze sobą współpracujemy, ponieważ pomagamy sobie nawzajem” – powiedział Eich. „Zawsze zachowujemy pozytywne nastawienie i gramy punkt po punkcie”.

Polska para, numer 2, zmierzy się z numerem trzy Perrys Nikki Rosati i Anną Fletcher w pierwszej rundzie w piątek.

Eich powiedział, że ona i Palusak niekoniecznie muszą być lepsi od swoich przeciwników, ale muszą grać mądrzej od nich.

„Najlepsze w dostaniu się do dzielnic jest to, że Caitie i ja możemy nadal grać w drużynach, które stanowią dla nas wyzwanie” – powiedział Eich. „Jeśli zagramy przeciwko tym drużynom, staniemy się lepszymi tenisistami”.

Palusak nie mogła wymyślić lepszego sposobu na zakończenie swojego seniorskiego sezonu w Bulldogs.

„Najlepszą rzeczą w przyjeździe do okręgów w tym roku jest to, że po raz pierwszy jestem seniorem i mogę zakończyć sezon z THE Julia Eich” – powiedział Palusak.

READ  Coco Gauff kocha glinę. Na serio.

Najnowsze wiadomości i nie tylko w Twojej skrzynce odbiorczej

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.