Connect with us

Zabawa

Czy Bodies Bodies Bodies będzie na Netflixie?

Published

on

Ciało Ciało Ciało – Zdjęcie: A24

ciało ciało ciało jest jednym z wielkich nowych premier kinowych lata 2022 roku i jeśli nie planujesz wyruszyć, kiedy możesz zobaczyć nowy streaming filmu Pete’a Davidsona? Co ważniejsze, czy będzie na Netflix? Dowiedzmy Się

Reżyserka Halina Reijn opisuje nowy film jako czarną komedię, która pokaże talenty Amandli Stenberg, Marii Bakalowej, Myha’li Herrold, Chase Sui Wonders, Rachel Sennott, Lee Pace i Pete’a Davidsona.

Certyfikowana świeżość na RottenTomatoesFilm opowiada o grupie bogatych 20-latków, którzy planują huraganową imprezę w odległej rodzinnej rezydencji, ale gra towarzyska kończy się niepowodzeniem.

Film jest dystrybuowany przez A24 w Stanach Zjednoczonych, chociaż jest koprodukowany przez Stage 6 Films (spółkę zależną Sony Pictures, z którą Netflix ma w szczególności umowę na produkcję, ale tylko w Stanach Zjednoczonych).


czemu ciało ciało ciało nie będzie dostępny w serwisie Netflix w USA

Podczas gdy Netflix otrzymywał filmy A24 (zarówno nowe, jak i starsze tytuły ze swojej biblioteki), tak już nie jest i już od jakiegoś czasu.

Zamiast tego Showtime ma obecnie swoją pierwszą umowę na wydanie okna z A24 i to na pewno dalej do listopada 2022. W rezultacie, ciało ciało ciało powinien ostatecznie zostać przesłany do Showtime. Oczywiście A24 współpracuje również z Apple TV+ nad wybranymi tytułami poza umową Showtime.


Będzie ciało ciało ciało być na Netflix poza Stanami Zjednoczonymi?

Odpowiedź na to jest prawie na pewno tak. Film jest wyświetlany poza Stanami Zjednoczonymi dystrybuowane przez Sony.

Oznacza to, że Netflix India otrzyma film pod koniec 2022 r. lub na początku 2023 r. w ramach pierwszej umowy okiennej.

Netflix Kanada i Wielka Brytania otrzymują filmy Sony 2 lata po ich premierze kinowej, co oznacza, że ​​​​film ma zostać wydany w 2024 roku. Dotyczy to również regionów takich jak Belgia, Grecja, Japonia, Polska, Hiszpania, Szwecja i południowa Afryka.

READ  Recenzja najpiękniejszego chłopca na świecie w Sundance 2021

Poza tymi regionami lepiej poszukać alternatywnych metod oglądania filmu.


Chociaż Netflix nie otrzymuje obecnie żadnych filmów A24, pracują nad kilkoma nowymi programami z A24. Nadchodzące tytuły obejmują wołowina oraz Przetrwanie najgrubszych.

Czy chcesz ciało ciało ciało przyszedł do Netflixa? Daj nam znać w komentarzach poniżej.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.