Connect with us

technologia

Czujnik linii papilarnych Pixel 6a działa szybciej niż 6 Pro [Video]

Published

on

Czujnik linii papilarnych Pixel 6a działa szybciej niż 6 Pro [Video]

Z powodu Sprzedawca w Malezji, przed premierą w przyszłym miesiącu na wolności są co najmniej dwie jednostki Pixel 6a. Kilka nowych filmów z ostatnich kilku dni oferuje więcej szczegółów dotyczących Pixela 6a, w tym spojrzenie na to, o ile lepszy jest czujnik odcisków palców.

Przed obejrzeniem ważne jest, aby pamiętać, że Pixel 6a obsługuje oprogramowanie nieostateczne. Dowiedzieliśmy się wcześniej, że te jednostki na Kwietniowa łatka bezpieczeństwa. Aktualizacje z pierwszego dnia z pewnością przyniosą wszystkie poprawki i optymalizacje, które zostały wprowadzone w ciągu ostatnich trzech miesięcy.

Mając to na uwadze, pierwszy film Fazli Halim na YouTube przedstawia Pixel 6a kontra 6 Pro. Google powiedział wcześniej, że 6a używa a inny czujnik odcisków palców pod wyświetlaczem w porównaniu do zeszłorocznej flagowej linii Pixel.

Klasa średnia pojawia się szybciej – Film w kolejce poniżej o 4:55 – rozpoznając palec z pozornie mniejszym kontaktem. W przypadku szybkiego umieszczania kciuków widzimy odblokowywanie 6a częściej niż 6 Pro. To dobrze wróży nowszemu sprzętowi i miejmy nadzieję, że będzie używane przez Google w przyszłości, ponieważ obecni właściciele często napotykają „nieco dłużej”.

Konto YouTube Izami Gadżet dokonuje porównania aparatu między Pixelem 6a a iPhonem 13 Pro Max.To naprawdę niesprawiedliwe, aby telefon średniej klasy konkurował z okrętem flagowym, podczas gdy Google z pewnością dostroi aparat jeszcze przed premierą. To może wyjaśniać, dlaczego Pixel 6a stał się zbyt gorący, aby nagrywać po czterech minutach wideo i kolejnych czterech minutach zdjęć.

Urządzenie jest zbyt gorące. Zamknij aparat, aż urządzenie ostygnie.

Metalowa rama powinna być szczególnie ciepła. Tymczasem ujęcie (jak widać na powyższym zdjęciu na okładce) pokazuje, że kurz irytuje zbierający się pod ramką aparatu.

Więcej o Pixelu 6a:


Odwiedź 9to5Google na YouTube, aby uzyskać więcej informacji:

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *