Connect with us

Sport

Czerczesow odmawia przejęcia reprezentacji Polski

Published

on

Czerczesow odmawia przejęcia reprezentacji Polski

Rosyjski trener węgierskiego klubu Ferencvaros Stanislav Cherchesov poinformował, że otrzymał oficjalną ofertę przejęcia reprezentacji Polski, ale odrzucił ofertę

WARSZAWA, (APP – UrduPoint / Pakistan Point News – 24 września 2022): Rosyjski trener węgierskiego klubu Ferencvaros, Stanislav Cherchesov, poinformował, że otrzymał oficjalną ofertę przejęcia reprezentacji Polski, ale odrzucił ofertę .

Federacja wyraziła zainteresowanie, a następnie oficjalnie wezwała mnie do złożenia propozycji. Wcześniej jednak przyjąłem ofertę Ferencvarosa. Powiedziałem im, że już podpisałem kontrakt z klubem. Pracowałem w Polsce, wiem. ” Wszyscy tam i wszyscy mnie znają. Powrót Czerczesowa nie byłby problemem” – cytowały w sobotę rosyjskie media.

Czerczesow był wysoko ceniony w Polsce, triumfując w Legii Warszawa w 2015 roku.

Poprowadził drużynę do mistrzostwa Polski i krajowego pucharu. Rosjanin jednak nie myśli o powrocie do Polski.

Teraz Ferencvaros jest moim klubem, myślę tylko o tym, jak pokonać AS Monaco w Lidze Europy. To ta sama historia, co Legia i Spartak Moskwa, ponieważ tutaj na Węgrzech kibice są bardzo wymagający. Chcą wygrać, rozumiem że.” – dodał trener.

Polska zakwalifikowała się do Mistrzostw Świata FIFA Katar 2022. W fazie grupowej podopieczni trenera Czesława Michniewicza zmierzą się z Argentyną, Meksykiem i Arabią Saudyjską.

READ  Japonia i Polska współpracują nad reaktorem nowej generacji
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *