Connect with us

technologia

„Cyberpunk 2077” jest pełen błędów i penisów złoczyńców

Published

on

Możesz wybrać genitalia postaci podczas tworzenia ich wyglądu i istnieje kilka opcji dotyczących penisa. Szkoda, że ​​Fashion in Night City nie jest tak solidna, jak rozbudowane narzędzie do dostosowywania postaci, ponieważ kilku graczy uznało, że ich wersja V pozostawia wszystko w zawieszeniu. Wielokąt zebrał wiele wspaniałych / strasznych przykładów usterki. Oto tylko kilka:

Jeśli handlujesz towarami z kimś w grze, istnieje szansa, że ​​kilka bezużytecznych przedmiotów, które podniosłeś za jednym razem, może zostać zleconych podmiotom zewnętrznym. Ten przycisk „sprzedaj śmieci” ma teraz zupełnie inne znaczenie.

CD Projekt Red jest opóźniony Cyberpunk 2077 kilka razy od jego Pierwsze wydanie 16 kwietnia naprawić i dopracować grę. Jednak krytycy napotkany dużo błąd. Nawet po aktualizacja dnia 0Gracze napotykają szereg problemów. Należą do nich częste awarie, niska liczba klatek na sekundę, Kwestie muzyczne objęte prawami autorskimi i inne Szaleństwo z teksturami i przedmiotami.

Miej wielu graczy na PlayStation 4 i Xbox One zgłosił poważne problemy z wydajnością. Jak w Red Read Redemption 2 ((Przynajmniej kiedy gra zadebiutowała), Cyberpunk 2077 ma problemy Z Ustawienia HDR na niektórych platformach. Można śmiało powiedzieć, że pracownicy powinni pracować sześć dni wcześniej Cyberpunk 2077jest Data premiery, CDPR nie odnotował lądowania.

READ  Dziś dowiedziałem się, że sortowniki kart topią się w kartach Pokémonów

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *