Connect with us

technologia

Crossplay dla King of Fighters 15, wycofanie dla Samurai Shodown i inne zapowiedziane przez SNK na Evo

Published

on


Podczas dzisiejszego panelu Evo SNK podzieliło się kilkoma ekscytującymi ogłoszeniami dotyczącymi zarówno King of Fighters 15, jak i Samurai Shodown.

W przypadku King of Fighters obejmuje to zarówno krótko-, jak i długoterminowe informacje DLC, takie jak data premiery niedawno ujawnionych postaci Team Awakened Orochi, a dla SamSho wszystko sprowadza się do Netcode.

Deweloperzy weszli na scenę, aby przedstawić kilka szczegółów i materiał filmowy pokazujący, jak zagrają trzej nadchodzący wojownicy Team Awakened Orochi, alternatywne wersje Shermie, Yashiro i Chrisa. Zaproponowali również datę premiery nadchodzącego zespołu: 8 sierpnia.


Panel zauważył również, że pracują nad wieloplatformową grą dla KOF15, ale nie będzie ona gotowa do uruchomienia w 2023 roku. Obecnie użytkownicy konsoli Sony mogą grać ze sobą, ale nie z użytkownikami Microsoftu. W nadchodzących miesiącach ma się to jednak zmienić.


Największe ujawnienia Evo mają miejsce w dniu finałów, a SNK podzielił się, że nie ujawnili wszystkiego na ten weekend. Chociaż zdecydowanie nie możemy się doczekać, aby zdobyć Team Awakened Orochi w ciągu zaledwie trzech dni, wkrótce będziemy mieli kolejny nowy zespół, na który czekamy z kolejnym ujawnieniem zaplanowanym na tę niedzielę.


Kolejny sezon DLC do King of Fighters 15 został wreszcie potwierdzony, a dodatkowe informacje zostaną opublikowane w niedzielę.


Wydany w 2019 roku Samurai Shodown otrzyma wycofany kod sieciowy do gry online na prawie wszystkich platformach. Twórcy obierają sobie za cel wiosnę 2023 roku, która będzie dostępna na wszystkich platformach z wyjątkiem Nintendo Switch (według deweloperów ze względu na ograniczenia techniczne).

READ  Mentorzy w NMSU zapoczątkowali udaną karierę mężczyzny, teraz on daje | z powrotem pozycja


Panel można wyświetlić za pomocą Archiwum wideo na Twitchu tutaj. Zaczyna się o 4:40:10 i trwa nieco ponad 30 minut.Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.