Connect with us

technologia

Crossplay dla King of Fighters 15, wycofanie dla Samurai Shodown i inne zapowiedziane przez SNK na Evo

Published

on


Podczas dzisiejszego panelu Evo SNK podzieliło się kilkoma ekscytującymi ogłoszeniami dotyczącymi zarówno King of Fighters 15, jak i Samurai Shodown.

W przypadku King of Fighters obejmuje to zarówno krótko-, jak i długoterminowe informacje DLC, takie jak data premiery niedawno ujawnionych postaci Team Awakened Orochi, a dla SamSho wszystko sprowadza się do Netcode.

Deweloperzy weszli na scenę, aby przedstawić kilka szczegółów i materiał filmowy pokazujący, jak zagrają trzej nadchodzący wojownicy Team Awakened Orochi, alternatywne wersje Shermie, Yashiro i Chrisa. Zaproponowali również datę premiery nadchodzącego zespołu: 8 sierpnia.


Panel zauważył również, że pracują nad wieloplatformową grą dla KOF15, ale nie będzie ona gotowa do uruchomienia w 2023 roku. Obecnie użytkownicy konsoli Sony mogą grać ze sobą, ale nie z użytkownikami Microsoftu. W nadchodzących miesiącach ma się to jednak zmienić.


Największe ujawnienia Evo mają miejsce w dniu finałów, a SNK podzielił się, że nie ujawnili wszystkiego na ten weekend. Chociaż zdecydowanie nie możemy się doczekać, aby zdobyć Team Awakened Orochi w ciągu zaledwie trzech dni, wkrótce będziemy mieli kolejny nowy zespół, na który czekamy z kolejnym ujawnieniem zaplanowanym na tę niedzielę.


Kolejny sezon DLC do King of Fighters 15 został wreszcie potwierdzony, a dodatkowe informacje zostaną opublikowane w niedzielę.


Wydany w 2019 roku Samurai Shodown otrzyma wycofany kod sieciowy do gry online na prawie wszystkich platformach. Twórcy obierają sobie za cel wiosnę 2023 roku, która będzie dostępna na wszystkich platformach z wyjątkiem Nintendo Switch (według deweloperów ze względu na ograniczenia techniczne).

READ  Nintendo ostrzega fanów, aby „natychmiast” przestali używać starego sprzętu


Panel można wyświetlić za pomocą Archiwum wideo na Twitchu tutaj. Zaczyna się o 4:40:10 i trwa nieco ponad 30 minut.Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.