Connect with us

technologia

Cricut całkowicie rozwiązuje plany subskrypcyjne, które ograniczyłyby jego maszyny rzemieślnicze

Published

on

Cricut całkowicie rozwiązuje plany subskrypcyjne, które ograniczyłyby jego maszyny rzemieślnicze

Cricut ogłosił w nowym poście na blogu Automatyczna maszyna do cięcia i drukowania nie będzie już wymagać subskrypcji nieograniczonego przesyłania na następny rok. Firma cofnęła się o krok, kiedy to ogłosiła opóźniłoby zmianę Ale teraz CEO Cricut, Ashish Arora, całkowicie odwraca plany firmy i gwarantuje, że maszyny Cricut będą działać tak, jak zawsze.

„Podjęliśmy decyzję o odwróceniu naszych wcześniej wspólnych planów. Obecnie każdy członek może bezpłatnie przesłać nieograniczoną liczbę obrazów i wzorów do Design Space. Nie zamierzamy zmieniać tej polityki. Dotyczy to niezależnie od tego, czy jesteś obecnym członkiem Cricut, czy planujesz dołączyć do rodziny Cricut przed lub po 31 grudnia 2021 r. ”- pisze Arora.

Ograniczenia dotyczące przesyłania aplikacji Design Space wymagane w Cricut były spornym problemem dla zwykłych rzemieślników Cricut. Chociaż Design Space może działać jako oddzielne oprogramowanie do tworzenia, wielu użytkowników woli tworzyć swoje grafiki w innych aplikacjach i zabierać je do Design Space w celu sfinalizowania, zanim Cricut wycina je z papieru, tkaniny i innych materiałów.

W Cricut’s kontrowersyjny planFirma oferowała 20 bezpłatnych przesyłań do Design Space miesięcznie i blokowała nieograniczone przesyłanie za płatną subskrypcją Cricut Access. Posunięcie to nie spodobało się użytkownikom, którzy nie tylko byli przyzwyczajeni do pobierania nieograniczonej liczby plików za darmo, ale także chcieli uniknąć dodatkowych kosztów lub byli zmuszeni do korzystania z Design Space na potrzeby całych swoich projektów.

Oryginalna odpowiedź Cricuta wydawała się zadowolić wielu klientów, ale teraz firma poszła o krok dalej i uczyniła swój plan subskrypcji dodatkiem, a nie wymogiem normalnego użytkowania.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *