Connect with us

Nauka

CMS-ie, dobra robota! | EurobuildCEE

Published

on

CMS-ie, dobra robota!  |  EurobuildCEE

Siedziba Kancelarii Prawnej CMS, mieszcząca się w Torre Varso, jako pierwsze biuro w Polsce otrzymała certyfikat WELL Platinum. Tym samym CMS dołącza do grona czterech kancelarii prawnych na całym świecie, które posiadają biuro spełniające najwyższe standardy komfortu mieszkańców.

Standard WELL uwzględnia takie czynniki jak jakość powietrza, komfort cieplny, akustyka czy oświetlenie. Wytyczne Międzynarodowego Instytutu Budownictwa WELL poparte są badaniami naukowymi, a proces oceny prowadzony jest pod okiem niezależnych audytorów, weryfikujących wszystkie aspekty projektu.

Certyfikat WELL Platinum jest ukoronowaniem naszych wysiłków, aby stworzyć wyjątkowe miejsce na biznesowej mapie Warszawy, które nie tylko sprzyja inspirującym spotkaniom i wymianie pomysłów, ale także wyznacza trendy w komforcie naszych pracowników i odwiedzających nas klientów.
Andrzej Pośniak, partner zarządzający w kancelarii CMS

W biurze CMS zadbano o stworzenie niezwykle funkcjonalnego i zrównoważonego środowiska pracy, z dużą ilością materiałów przyjaznych środowisku, energooszczędnymi rozwiązaniami i naturalną roślinnością. Jednym z celów projektu było wzmocnienie konstrukcji kultury organizacyjnej w ramach koncepcji „kulturowego miejsca”, zgodnie z którą stworzono liczne przestrzenie dedykowane budowaniu relacji, wspólnej pracy i spotkaniom.

Projektując nowe biuro za cel postawiliśmy sobie stworzenie przestrzeni przyjaznej pracownikom i współpracownikom oraz przyjaznej dla środowiska. Certyfikat WELL jest dla nas kamieniem milowym w procesie budowania biznesu zgodnego z ESG.
Beata Kępowicz, COO biura CMS

Za wdrożenie biura CMS odpowiadały firmy JLL, Tétris i HB Reavis

Dostosowanie naszej pracy do wymogów certyfikacyjnych wymagało doboru odpowiednich materiałów konstrukcyjnych, surowców, mebli i innych wykończeń, łącząc najwyższą jakość i estetykę z redukcją śladu węglowego i emisji szkodliwych lotnych związków organicznych.
Magdalena Zawadzka, menadżer ds. rozwoju biznesu w Tétris

Wcześniej biuro CMS otrzymało pierwszy w Polsce rating WELL Equity Rating, oceniający rozwiązania wdrożone na rzecz wspierania różnorodności i promowania równości szans. Przestrzeń CMS jest także jednym z zaledwie trzech biur w Polsce, które otrzymały certyfikat BREEAM na poziomie Excellent.

READ  Sir Keir Starmer przedstawia plan Partii Pracy mający na celu zapewnienie najwyższego wzrostu w grupie G7, prosząc wyborców, by ocenili partię, wspierając go | wiadomości polityczne

Należący do HB Reavis budynek Varso Tower, w którym mieści się biuro Kancelarii CMS, również uzyskał certyfikat WELL i uzyskał poziom Gold.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *