Connect with us

Sport

Mateusz Masternak: W Polsce pokonałbym Tony’ego Bellew, teraz wreszcie dostaję szansę w walce z Chrisem Billamem-Smithem | Wiadomości bokserskie

Published

on

Mateusz Masternak: W Polsce pokonałbym Tony’ego Bellew, teraz wreszcie dostaję szansę w walce z Chrisem Billamem-Smithem |  Wiadomości bokserskie

Mateusz Masternak walczy z Chrisem Billamem-Smithem o tytuł WBO w wadze junior ciężkiej w niedzielę 10 grudnia w Bournemouth International Center Niebiańskie sporty; Masternak spędził długą karierę w boksie wśród elity dywizji, ale jego pierwsza szansa na tytuł mistrza świata będzie miała miejsce przeciwko Billamowi-Smithowi


10:05, Wielka Brytania, piątek, 1 grudnia 2023 r

Mateusz Masternak całe swoje życie bokserskie spędził na walce o tytuł mistrza świata.

W niedzielę, 10 grudnia, w końcu będzie miał okazję zmierzyć się na żywo z Chrisem Billamem-Smithem, mistrzem WBO w wadze junior ciężkiej. Niebiańskie sporty.

„W końcu mam szansę” – powiedział Niebiańskie sporty. Nie ma zamiaru tego przegapić.

Chris Billam-Smith mówi, że może być pierwszym od dekady człowiekiem, który powstrzyma Mateusza Masternaka i nie wyklucza szybkiego zwycięstwa przez nokaut.

Od czasu przejścia na zawodowstwo w 2006 roku Masternak stoczył ponad 50 walk, walcząc z najlepszymi w wadze cruiser, w tym z Tonym Bellewem i Yunielem Dorticosem, którzy później zostali mistrzami świata.

Polak wierzy, że udowodnił, że należy do tego poziomu i że mógłby odnieść zwycięstwo w tej walce, gdyby nie musiał boksować się z Bellewem w Wielkiej Brytanii.

„To była ciężka, zacięta walka” – powiedział o Bellew. „Tony wygrał. Gdybym miał tę walkę w Polsce, mógłbym ją wygrać. Stało się to w Wielkiej Brytanii, więc wygrał.

„W przeszłości miałem wielu wspaniałych rywali, takich jak Tony Bellew, Grigory Drozd, Jean-Marc Mormeck, Dorticos. Niezwykle trudno powiedzieć, kto był najtrudniejszy”.

Chris Billam-Smith mówi, że 10 grudnia będzie miał pełne ręce roboty, gdy zmierzy się z Mateuszem Masternakiem i że nadal nie dokończył spraw z Lawrencem Okolie.

Uważa jednak, że te poprzednie walki przygotowały go do zdobycia tytułu WBO przeciwko Billamowi-Smithowi w niedzielę, 10 grudnia.

READ  Życie i kariera profesora ukształtowane przez cztery dekady w Olimpiadach Specjalnych

Myślę, że każda walka pchała mnie do przodu. Byłem niedoświadczony w walce z Tonym Bellewem, ale teraz myślę, że jestem gotowy, aby pokazać swoje umiejętności, dać z siebie wszystko i to jest czas, kiedy mogę zdobyć tytuł” ​​– powiedział Masternak.

Jest pewien, że nie tylko wygra, ale także ponownie będzie boksował w Wielkiej Brytanii.

„Chris to świetny zawodnik, nie ma wielu słabości, udało mu się wygrać w swojej ostatniej walce”. [Lawrence] OKOLIE. Muszę go uważnie obserwować i zwracać uwagę na wszystkie jego słabości” – powiedział.

„Przesłanie dla Chrisa i jego fanów jest następujące: jeśli zdobędę pas, pojedziemy na galę polskiego boksu w Londynie”.

Oglądaj walkę Billam-Smith vs Masternak na żywo w Sky Sports w niedzielę 10 grudnia

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *