Connect with us

Sport

Clifford W. Eldridge Jr. 1937-2021 | Wiadomości, sport, praca

Published

on

WARREN – Clifford W. Eldridge Jr., lat 83, z Wiednia, spokojnie wszedł do życia wiecznego ze swoją rodziną u boku w środę, 11 sierpnia 2021 r. o 4.15 rano w hospicjum w Polsce.

Urodził się 14 grudnia 1937 roku w Corning w stanie Nowy Jork, jako syn nieżyjącego już Clifforda W. Seniora i Genevieve Eddy Eldridge.

Cliff był weteranem armii amerykańskiej.

Cliff przez ponad 30 lat był robotnikiem żelaza w Lokalu 207 i przeszedł na emeryturę w 1990 roku.

Był zagorzałym fanem NASCAR i uwielbiał łowić ryby. Cliff był wielkim kibicem i fanem wszystkich wydarzeń sportowych swoich wnuków i prawnuków.

Cliff pozostawia swoją 63-letnią kochającą żonę, byłą Mary J. Stivender, którą poślubił 17 marca 1958 roku; trzech synów, Clifford “Żeton” W. (Tamara) Eldridge III z Fowler, Charles W. Eldridge z Fairfield w Teksasie i Cary W. (Tonia) Eldridge z Girard; jego rodzeństwo Clennon „Tony” W. (Bron) Eldridge z McDonald, Georgia (Kenneth) McCowin z Wiednia, Cledis “Lesbijka” Eldridge of Spring, Texas i Sandra (Gary) Seibert z Canton, Georgia; jego wnukowie Carmen (Penny) Kephart, Mickilene (Steve) Nicholson, Rikelle (James) Haynie, Kara Eldridge i Hanna (Dhylan) Spano; i siedmioro prawnuków.

Oprócz rodziców, Cliffa poprzedziła śmierć siostry Patricii Surreny i szwagierki Patricii Eldridge.

Rodzina przyjmuje przyjaciół w domu pogrzebowym Staton-Borowski w poniedziałek 16 sierpnia 2021 r. od 10:00 do 10:50.

Nabożeństwo żałobne odbędzie się w poniedziałek 16 sierpnia 2021 r. o godzinie 11:00 w domu pogrzebowym pod kierunkiem pastora Matthew Fergusona.

Pochówek odbywa się na cmentarzu miejskim w Wiedniu.

Troskliwe i godne aranżacje zostały powierzone Staton-Borowski Funeral Home, 962 North Road NE, Warren, Ohio 44483, 330-394-6200. Oddany służbie bliskim.

Ten nekrolog można obejrzeć i przesłać kondolencje na www.statonborowskifuneralhome.com.

(specjalna wskazówka)

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *