Connect with us

technologia

Chevrolet Corvette Stingray przyspiesza przez dealerów

Published

on

Plik Chevrolet Corvette Stingray to nie tylko szybki samochód, ale także szybka sprzedaż.

Plik Samochód sportowy o wysokich osiągach Sprzedaż trwała zaledwie 9,2 dnia w kwietniu, podczas gdy średnia dla nowego samochodu wynosiła 48,3 dni iseecars.com.

To było na szczycie przez cały 2021 rok.

Model popytu jest jednym z wielu, w przypadku którego brakuje podaży z powodu cięć produkcyjnych z powodu braku chipów półprzewodnikowych w przemyśle motoryzacyjnym i sprzedaje się po średniej cenie 87.390 USD.

Plik Jeep Wrangler 4xe uplasował się na drugim miejscu po 10,5 dniu. Ten hybrydowy SUV typu plug-in ma w pełni elektryczny zasięg 21 mil na jednym ładowaniu i łączną moc 375 koni mechanicznych.

Plik Kia Telluride Nazwany północnoamerykańskim pojazdem użytkowym roku i światowym samochodem roku 2020, trzyrzędowy SUV nadal cieszy się popularnością, poruszając się z prędkością 12,6 dnia w ciągu ostatniego miesiąca.

Dwa nowe modele, które osiągały gorsze wyniki, to Ford Bronco Sport i Mustang Mach-E. Bronco Sport spadł z pierwszej dwudziestki na 31. miejsce ze wskaźnikiem sprzedaży wynoszącym 25,2 dni, a Mustang Mach-E uplasował się na 39. miejscu z wynikiem 28,8 dni, a jego zapasy wzrosły o 26% w ciągu miesiąca.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY POBRAĆ APLIKACJĘ FOX NEWS

Ford poinformował, na podstawie własnych danych, że Bronco Sport i Mach-E wirowały odpowiednio w tempie 13 dni i 4 dni w ciągu miesiąca. Podczas gdy dostawy Bronco Sport wzrosły, dostawy Mach-E spadły z 2637 w marcu do 1951 w kwietniu.

READ  EA otwiera patenty na niektóre ze swoich technologii ułatwień dostępu
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.