Connect with us

Zabawa

CD Projekt Red zapowiada nowe gry Wiedźmin i kontynuację Cyberpunk 2077

Published

on

CD Projekt Red zapowiada nowe gry Wiedźmin i kontynuację Cyberpunk 2077

Firma CD Projekt Red, zajmująca się tworzeniem gier wideo, wydała niedawno aktualizację strategii, która zawiera sequele dwóch swoich największych tytułów.

Warszawa, Polska – gra Deweloperzy CD Projekt Red (CDPR) ogłosili garść nowych tytułów, nad którymi pracują, w tym sequele swoich dwóch flagowych serii.

Firma CD Projekt Red, zajmująca się tworzeniem gier wideo, wydała niedawno aktualizację strategii, która zawiera sequele dwóch swoich największych tytułów. © Kolaż: CD Projekt Red

Zespół niedawno wydał a rozkład jazdy który przedstawia strategie i plany dotyczące przyszłych produktów oraz zawiera kilka naprawdę ekscytujących projektów.

Na początek, nadchodzą wielkie rzeczy dla serii Wiedźmin. Firma pracuje nad kontynuacją o kryptonimie Polaris i planuje wydać dwie kolejne gry, aby stworzyć trylogię „w okresie sześciu lat”.

Dwa inne tytuły Wiedźmina, o kryptonimie Sirius i Canis Majoris, są opracowywane przez zewnętrzne studia przy wsparciu CDPR. w jednym komunikat prasowyCDPR ogłosiło, że Sirius będzie zawierał rozgrywkę wieloosobową – główny dodatek do serii.

Taylor Swift łamie tradycję jajek wielkanocnych dzięki najnowszym wskazówkom o północy
Taylor Swift
Taylor Swift łamie tradycję jajek wielkanocnych dzięki najnowszym wskazówkom o północy

Cyberpunk 2077 doczeka się także sequela o kryptonimie Orion, który jest już w fazie przedprodukcyjnej w nowym północnoamerykańskim studiu zespołu w Bostonie.

Wreszcie, CDPR podzieliło się również, że tworzy nową własność intelektualną (IP), co jest fantazyjnym sposobem na powiedzenie zupełnie nowego flagowego tytułu od zera. Niewiele wiadomo o projekcie o kryptonimie Hadar, a CDPR mówi: „Jeszcze nie tworzymy gry, po prostu pracujemy nad fundamentami dla tej nowej scenerii”.

CD Projekt Red ma teraz wiele na głowie i wydaje się, że gracze mogą spodziewać się wspaniałych rzeczy w nadchodzących latach.

READ  Szkoła Wiedźmina musiała zostać zamknięta
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.