Connect with us

technologia

Capcom potwierdza, że ​​fani czekający na zagranie w Mai Shiranui w Street Fighter 6 będą to robić przez dłuższy czas

Published

on

Capcom potwierdza, że ​​fani czekający na zagranie w Mai Shiranui w Street Fighter 6 będą to robić przez dłuższy czas

Jeśli była wcześniej nadzieja na grudniową premierę
Po ponad 35 latach Street Fighter robi coś, czego seria nigdy wcześniej nie robiła, wprowadzając do nowej gry nie jedną, ale dwie zewnętrzne postacie gościnne.

Spośród Terry’ego Bogarda i Mai Shiranui z SNK tylko ta pierwsza wydaje się być widoczna w drugim sezonie Street Fighter 6.

Capcom opublikował dziś wieczorem nowy post w mediach społecznościowych, potwierdzając, że Mai, uwodzicielska kunoichi, będzie można grać w SF6 dopiero na początku 2025 roku.


Twórcy już wcześniej informowali, że premiera ninja Shiranui planowana jest na zimę 2025 roku, ale wciąż była nadzieja, że ​​nastąpi to raczej wcześniej niż później.


Dzieje się tak, ponieważ technicznie rzecz biorąc, „Zima 2025” rozpoczyna się w grudniu 2024 r., ale wygląda na to, że May nie przyjedzie na Boże Narodzenie ani Nowy Rok, pozostawiając Terry’ego samego ze światowymi wojownikami.


Ponieważ zawartość Sezonu 2 zaczyna być wydawana wcześniej niż Rok 1, oczekiwanie na Mai i Elenę może być co najmniej nieco krótsze niż na Eda i Akumę.


M. Bison ukaże się 26 czerwca, Rashid dopiero pod koniec lipca ubiegłego roku. Capcom prowadzi zatem podobny kalendarz DLC. Możemy ustalić wstępne daty, kiedy zobaczymy resztę sezonu 2.

READ  Polish Open Fibre rozbudowuje sieć do ponad 7 000 gospodarstw domowych i zabezpiecza finansowanie


Jeśli przesunie się sprawę o miesiąc w porównaniu z AKI, uwolnienie Terry’ego mogłoby nastąpić w sierpniu, maju w styczniu, a Eleny w kwietniu. Na razie są to jednak jedynie spekulacje oparte na ubiegłorocznym harmonogramie.


W zeszłym roku oczekiwanie między AKI i Edem było szczególnie długie i wynosiło około pięciu miesięcy między postaciami. Być może więc zatrzymają Terry’ego we wrześniu lub październiku, aby tym razem zapewnić bardziej równomierną dystrybucję treści.


Ciekawie będzie również zobaczyć, jak majowa premiera zbiega się z premierą Fatal Fury: City of the Wolves, biorąc pod uwagę, że premiera gry planowana jest na „początek 2025 roku” ze względu na ciągłą wzajemną promocję między studiami.


Twórcy Street Fighter 6 dużo rozmawiali o dodaniu Terry’ego i Mai jako pierwszych gościnnych postaci w serialu, w tym o planowaniu włączenia ich kultowych ruchów Fatal Fury do Street Fighter i Drive System.


Odpowiedzieli także na pytania dotyczące tego, co to oznacza dla potencjalnego odrodzenia Capcom vs. SNK i dlaczego w pierwszej kolejności wybrano tę parę.


Wraz z nadejściem M. Bison Terry Bogard prawdopodobnie otrzyma co najmniej kolejny zwiastun przedstawiający jego rzeczywiste wystąpienie w grze w SF6 w przyszłym miesiącu na targach Evo 2024, które odbędą się w dniach 19–21 lipca.


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *