Connect with us

technologia

Były inżynier Apple oskarża firmy o zniesławiające oświadczenia dotyczące zwolnień

Published

on

Znany twórca szyldów puścił w tym tygodniu firmę Apple Inc. pośród wrzawy wywołanej seksistowskimi fragmentami jego wspomnień, które zostały skierowane do giganta technologicznego, nazywając oświadczenia firmy o jego zwolnieniu „zniesławiające i kategorycznie fałszywe”.

Apple powiedział w środę to się oddzieliło z Antonio Garcíą Martínezem, który około miesiąc temu został zatrudniony do pracy na platformach reklamowych. Jego odejście było następstwem skarg niektórych pracowników Apple na seksistowskie i mizoginistyczne fragmenty we wspomnieniach, które García Martínez napisał o swoim czasie na Facebooku.

„W Apple zawsze staraliśmy się stworzyć integracyjne, przyjazne miejsce pracy, w którym wszyscy są szanowani i akceptowani. Nie ma tu miejsca na zachowania, które poniżają lub dyskryminują ludzi takimi, jakimi są ”- powiedział producent iPhone’a.

Jednak pan García Martínez zaprzeczył wersji wydarzeń przedstawionej przez Apple. „Nie rozstałem się z Apple. Zostałem zwolniony przez Apple w szybkiej decyzji ”- napisał w piątek na swoim zweryfikowanym koncie na Twitterze. „Apple złożyło oświadczenie, które jasno sugerowało, że zachowywałem się negatywnie podczas mojego pobytu w Apple. To zniesławiające i kategorycznie złe. “

We fragmencie ze swojej książki Chaos Monkeys, reklamowanej jako literatura faktu, García Martínez napisał: „Większość kobiet w Bay Area jest miękka i słaba, zepsuta i naiwna, pomimo twierdzeń o światowości i generalnie pełna gówna. ”

READ  Nowy wyciek VALORANT pokazuje umiejętności Agenta 14 i nie tylko
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *