Connect with us

technologia

Byli programiści Bioware/Ubisoft tworzą nową przygodową grę akcji o nazwie Eternal Strands – IGN First

Published

on

Byli programiści Bioware/Ubisoft tworzą nową przygodową grę akcji o nazwie Eternal Strands – IGN First

Deweloper Yellow Brick Games, nowe studio tworzenia gier założone przez weteranów branży AAA, w tym Mike’a Laidlawa, wieloletniego dyrektora kreatywnego serii Dragon Age studia BioWare, ogłosiło Eternal Strands. Ta przygodowa gra akcji z widokiem z perspektywy trzeciej osoby czerpie inspirację z gier takich jak Shadow of the Colossus i Monster Hunter, w których walczysz z ogromnymi stworzeniami, które chcą cię zniszczyć, i łączy to z mocami manipulującymi fizyką, przypominającymi Tears of the Kingdom. Przekształć się w ostatecznego czarodziej, największy twardziel. Wcielasz się w tkaczkę o imieniu Brynn, jedną z niewielu pozostałych użytkowników magii po tym, jak użycie magii spowodowało kataklizm, który zniszczył większość jej świata. Razem z członkami posługującej się magią Weabandem wyruszysz na przygodę, w której zmierzysz się z najróżniejszymi potworami, w tym z kilkoma potężnymi gigantycznymi bossami, którzy wydają się naprawdę zainteresowani wciągnięciem Cię w ćpuna Weavera.

Eternal Strands to nasza redakcyjna gra z okładki IGN First na kwiecień, co oznacza, że ​​przez cały miesiąc zagłębiamy się w debiutancki projekt Yellow Brick! Przekazujemy wyłącznie pierwsze informacje na temat nadchodzącej gry akcji.

Na początek mamy dzisiaj pierwszą na świecie zapowiedź Eternal Strands w akcji wraz z urzekającym zwiastunem, który daje przedsmak tego, co nas czeka, gdy wyruszymy w tę magiczną odyseję w 2025 roku. Obejrzyj zwiastun powyżej i nie przegap pierwszych zrzutów ekranu w galerii poniżej.

Bądź na bieżąco przez cały miesiąc, aby uzyskać więcej szczegółów, w tym szczegółowe informacje na temat świata, postaci, rozgrywki i ogromnych, niezwykle paskudnych bossów, którzy czekają na Ciebie w IGN. Możesz także dodać Eternal Strands do swojej listy życzeń ich stronę Steam, sklepie MicrosoftuLub w PlayStation Storei nie wahaj się Obserwuj firmę Yellow Brick Games w mediach społecznościowych.

READ  Amazon dodaje urządzenia zasilane bateryjnie Ring E2EE • Rejestr

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *