Connect with us

Najważniejsze wiadomości

Burger King ogłasza rozszerzenie działalności w Polsce

Published

on

Burger King w końcu rozszerza swoją działalność w Polsce dzięki umowie z McWin, prywatną firmą inwestycyjną zajmującą się technologią żywności, czystymi technologiami, naukami przyrodniczymi, fintech, technologią mobilności i cyfryzacją. Marka sieci fast food podpisała z tym ostatnim umowę master franczyzy, aby dodać więcej lokalizacji w całej Polsce.

acc Sieć QSR, umowa pomiędzy Burger King i McWin obejmuje również umowę na rozwój marki, aby mogła dalej rozwijać się w Polsce. Obie firmy zgodziły się otworzyć ponad 200 nowych sklepów w całym kraju.

Sklep z burgerami działa w okolicy od 2007 roku i jest teraz gotowy do dalszej ekspansji dzięki nowej umowie master franczyzy. Poinformowano, że McWin planuje otwarcie 20 nowych lokalizacji po przejęciu warszawskiej spółki BK SEE Poland SA. Kiedy McWin kupił tę firmę, stał się skutecznie głównym franczyzobiorcą Burger Kinga w Polsce.

Celem McWin jest zbudowanie ponad 200 restauracji BK i będzie to pierwsza w historii inwestycja McWin Restaurant Fund, podmiotu wspierającego marki, aby mogły usprawnić swoją działalność i ostatecznie wyrosnąć poza własne granice.

„Cieszymy się, że możemy podzielić się wspaniałymi wiadomościami z Polski, gdzie ogłosiliśmy plany ekspansji Burger King w całej Polsce z McWin jako naszym nowym master-franczyzobiorcą” – powiedział David Shear, prezes Burger King International Markets, w komunikat prasowy.

Dodał: „Wiemy, że goście tutaj uwielbiają nasz słynny na całym świecie smak grilla z płomieniami i poznają naszą markę dzięki spersonalizowanej cyfrowej innowacji. Postrzegamy ten projekt jako ważną część większego planu ekspansji w Europie Środkowo-Wschodniej, który pozwala nam dostarczyć naszą kultową markę z naszym wspaniałym jedzeniem do większej liczby osób niż kiedykolwiek wcześniej”.

Wreszcie, założyciel McWin, Steven K. Winegar, wyraził swój entuzjazm w związku z nową umową z Burger King. Powiedział, że nie mogą się doczekać, aż zabiorą się do pracy i wierzy, że ta umowa to nowy początek dla McWin i znaczący rozdział w sieci restauracji.

READ  Polska blokuje unijny kompromis w sprawie globalnego porozumienia o minimalnym podatku dochodowym od osób prawnych

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.