Connect with us

technologia

Bungie potwierdza, że ​​Destiny 2 będzie cross-play w 2021 roku

Published

on

Bungie potwierdził Los 2 otrzyma wsparcie crossplay w przyszłym roku. Chociaż Bungie nie określił, które platformy obsługują tę funkcję, miejmy nadzieję, że możesz się w nią zanurzyć Los 2 z graczami na każdej platformie, na której jest dostępna gra. Należą do nich PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X / S, PC i Stadia. Na początku tego roku wydawało się, że data rozpoczęcia gry typu crossplay przypada na 2021 rok celale Bungie jasno określił początek przyszłego roku Post na blogu opublikowany we wtorek.

Bungie powoli uczyniło grę bardziej niezależną od platformy. Studio dodało obsługę cross-save, która umożliwia przenoszenie pamięci z jednej platformy na drugą. w 2019 roku. Oprócz aktualizacji nowej generacji dla PlayStation 5 i Xbox Series X / S. to jest dzisiajGra obsługuje gry międzypokoleniowe, co oznacza, że ​​gracze PS5 mogą nadal grać z ludźmi, na przykład na PS4. Aktualizacja nowej generacji pozwala również na uruchomienie gry na PlayStation 5 i Xbox Series X w rozdzielczościach do 60 fps i 4K, dodaje suwak FOV i poprawia czas ładowania.

Jednak, Los 2 nadal nie ma Pełna ochrona przed oszustwami na PC. Jeśli Bungie nie wprowadzi bardziej rygorystycznych środków zapobiegających oszustwom przed uruchomieniem gry krzyżowej, gracze konsolowi mogą napotkać oszustów, gdy będą mogli grać z ludźmi na PC.

READ  Ministrowie z całego świata dołączają do Globalnej Komisji ds. Transformacji Czystej Energii zorientowanej na człowieka
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *