Connect with us

Świat

Brytyjscy działacze na rzecz klimatu przyklejają dłonie do obrazu Vincenta van Gogha w londyńskim muzeum

Published

on

Brytyjscy działacze na rzecz klimatu przyklejają dłonie do obrazu Vincenta van Gogha w londyńskim muzeum

NOWYMożesz teraz słuchać artykułów Fox News!

Dwóch brytyjskich działaczy na rzecz klimatu przykleiło ręce do ramy Obraz Vincenta van Gogha w londyńskiej galerii w czwartek, aby zaprotestować przeciwko polityce klimatycznej rządu.

Duet – Louis McKechnie i Emily Brocklebank – są zwolennikami grupy aktywistów Just Stop Oil, która wykorzystuje sztuczki reklamowe, aby przyciągnąć uwagę publiczną zmiana klimatu.

Tagi Just Stop Oil przyklejają się do ramy obrazu Vincenta van Gogha.
(po prostu przestań olej)

McKechnie, lat 21, i Brocklebank, lat 24, przykleili się do obrazu Van Gogha Brzoskwinie w rozkwicie z 1889 roku, który wisi w Galerii Courtauld w Somerset House w Londynie.

W oświadczeniu opublikowanym na stronie Just Stop Oil McKechnie wezwał świat sztuki do przyjęcia bardziej proaktywnego stanowiska w sprawie zmian klimatycznych.

EPA WYDAJE MILIONY Z PRAWA BIDENS COVID NA PROGRAMY ZMIAN KLIMATU, PRZEJAZDY EV I „WARSZTATY PRZYKRZEWANIA”

„Dyrektorzy instytucji artystycznych powinni wezwać rząd do natychmiastowego wstrzymania wszystkich nowych projektów naftowych i gazowych” – powiedział. „Albo jesteśmy w ruchu oporu, albo jesteśmy współwinni”.

Galeria Courtauld powiedziała, że ​​pozostanie zamknięta do końca czwartku i oczekuje się, że zostanie ponownie otwarta dla publiczności „jak zwykle” w piątek. Fox News skontaktował się z galerią w celu uzyskania dalszych komentarzy.

filmowanie opublikowane online Just Stop Oil pokazuje reakcję policji na aktywistów klimatycznych.

„Dzieło sztuki otrzymuje tę ochronę i opiekę państwa. Podczas gdy ludzie w Etiopii, Somalii, Indiach, Pakistanie, USA, Australii (by wymienić tylko kilku), którzy TERAZ cierpią z powodu zmian klimatycznych, są ignorowani i porzucani” – napisała grupa. „Co jest ważniejsze? Ten obraz? Czy przyszłość”?!

KLIKNIJ TUTAJ, ABY POBRAĆ APLIKACJĘ FOX NEWS

Akcja nastąpiła po innym działaczu klimatycznym rzuciłem kawałek ciasta Pod koniec maja w Mona Lisie Leonarda da Vinci w paryskim Luwrze.

READ  Junta w Birmie nakazuje zablokowanie dostępu do Internetu, ponieważ więcej prodemokratycznych demonstrantów zostaje aresztowanych

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *