Connect with us

Zabawa

BOX SUKCES: YouTuber BĘDZIE „obnośnych Januszy”! „Nie chciałem nikogo urazić”

Published

on

Szymon Zaparty to przykład, że nie trzeba mieć specjalnego talentu, aby zostać rozpoznawalnym twórcą internetu. 18-latkowi z Gdyni udało się „pokonać” internet dzięki innym małym filmikom. Youtuber, który może się pochwalić ponad pół miliona subskrybentów, W swojej „filmografii” ma takie nagrania jak „Co ja sam na czacie robię”, „Czego nienawidzę w sporcie” czy „Wielki test chińskich zup”.

Szymon niedawno podzielił się swoim wakacyjnym „dramatem” w mediach społecznościowych. Chłopiec opublikował kilka InstaStories, w których dał upust swojej niezadowolenie fakt, że grecki hotel, w którym się zatrzymał jest pełen rodaków.

Cały hotel obrzydliwych Januszy w sandałach, którzy piją i krzyczą od ósmej w browarach – poskarżył się, uratował słowa Zaparty i jednocześnie zapewnił o wyrozumiałości: Jakbym był tolerancyjny, ale nie przesadny.

Marcin Dubiel pomaga dzieciom w Afryce. Czy odbuduje swój nadszarpnięty wizerunek?

Szkoda, że ​​”obleśni Januszowie” odpoczywający u youtuberów byli czytelnikami Boks. Jak możesz sobie wyobrazić Nie podobały im się komentarze, które skierował do nich Simono którym najwyraźniej go poinformowali.

bDbhaGPx

Skruszony 18-latek zdecydował o tym poprzez interwencję urażonych rodaków publicznie przeprosić:

Przed chwilą miałam konfrontację z ludźmi z hotelu, którzy widzieli artykuł na „Pudelku” o mojej historii. Dali mi znać, że obrazili ich moje słowa, za co przepraszam – Czytamy na jego profilu.

W dalszej części listu zbesztany Zaparty zapewnia, że ​​nie miał złych intencji i twierdzi, że ta sytuacja jest dla niego Cenna lekcja:

Nie spodziewałem się takiego przyjęcia. Wybrałem złe słowa, popełniłem błąd, nie chciałem nikogo urazić. Przepraszam, to jest dla mnie lekcja i proszę o zrozumienie – 18-latek pisze i dodaje na koniec:

bDbhaGPy

Wiesz, chcę tylko „pokoju i miłości” i nie chcę, aby ktokolwiek czuł się urażony.

bDbhaGPz
bDbhaGPS

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.