Connect with us

Świat

Boris Johnson: „Ameryka bez zastrzeżeń powróciła jako lider wolnego świata”.

Published

on

Brytyjski premier Boris Johnson pochwalił w piątek pracę Prezydent BidenLiczba ofiar śmiertelnych Joe Bidena z zimowej pogody wzrasta do co najmniej 40: AP On The Money: House Panel Holme via GameStop, Robinhood | Manchins spotyka się z prawnikami w sprawie zarobków Yellen mówi, żeby to osiągnąć, GOP twierdzi, że główny darczyńca polityczny został skazany na 12 lat więzienia za nielegalne wpłaty na kampanię w pierwszych tygodniach pobytu w Białym Domu zauważył, że Ameryka „powróciła jako przywódca wolnego świata”, aby pomóc zjednoczyć Zachód.

„Jak widzieliście i słyszeliście wcześniej, Ameryka bez zastrzeżeń powróciła jako lider wolnego świata i to jest fantastyczna rzecz” – powiedział Johnson na konferencji bezpieczeństwa w Monachium, odnosząc się do Przemówienie Bidena wygłosił wcześniej tego dnia.

Podczas swojego wirtualnego wystąpienia na sesji Monachijskiej Konferencji Bezpieczeństwa, Biden podkreślił poparcie Ameryki dla sojuszu transatlantyckiego i zobowiązał się do współpracy w celu sprostania wspólnym wyzwaniom.

„Wysyłam jasną wiadomość światu, Ameryka wróciła. Sojusz transatlantycki powrócił i nie spoglądamy wstecz. Cieszymy się razem ”- powiedział Biden.

Przesłanie Bidena było wyraźnym odejściem od polityki zagranicznej „Najpierw Ameryka” Prezydent TrumpDonald TrumpThune: sojusznicy Trumpa uczestniczą w „kulturze unieważnienia” przez karanie senatorów, którzy głosowali za potępieniem administracji Bidena, aby wznowili rozmowy nuklearne z Iranem. Crack Trumpa-McConnella WIĘCEJ dzieli dawców GOP wydany podczas jego czteroletniej kadencji. Niektóre z działań podjętych w ramach tego podejścia doprowadziły również do konfliktów z krajami europejskimi.

„Ciemność jest nadmierna” – powiedział Johnson. „I skręcamy za róg i kraje, które nazywamy Zachodem, zbliżają się i ponownie łączą swoją imponującą siłę i wiedzę”.

READ  Mikrokropelki aerozolu nie są zbyt skuteczne w przenoszeniu koronawirusa
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *