Connect with us

Sport

Bob Clark | Wiadomości, sport, praca

Published

on

Bob Clark zmarł spokojnie w domu po ciężkiej walce z międzybłoniakiem w ciągu ostatnich dwóch lat.

Urodzony w Gloversville w stanie Nowy Jork, w rodzinie Duane i Madeline Clark, ukończył University of Illinois, uzyskując dyplom z inżynierii mechanicznej w 1965 roku. Jego kariera obejmowała budowę elektrowni oraz długie okresy w Polsce, Szwajcarii i Portugalii, gdzie nadzorował projekty dla Tampa Electric. Bob był entuzjastą golfa, ostatnio w Buckhorn Golf Club, a także członkiem i zwolennikiem Amvets Post 44.

Przez ostatnią dekadę on i jego żona pracowali z południowo-wschodnimi psami przewodnikami i wychowali osiem szczeniąt do kariery psów przewodników.

Bob przeżył swoją żonę Debbie; Córka Karin McKenna, jej mąż Dennis i ich dwoje dzieci Trey i Laurel, którzy wszyscy mieszkają w Ohio. Ocalał także syn Boba, Benjamin Clark, żona Jennifer oraz ich dwie córki Madeline i Emily, które mieszkają w okolicach Chicago. Jedynym rodzeństwem Boba jest jego siostra Lenora, która mieszka w Kalifornii.

W nadchodzących miesiącach będzie świętowanie życia. Rodzina dziękuje Centrum Onkologicznemu Moffitt i dr. Antonio DaSilva, Adwent Zdrowie, Orlando. Zamiast kwiatów rozważ przekazanie darowizny na rzecz Southeastern Guide Dogs na www.guidedogs.org na cześć Boba.

READ  Policja Okręgowa | Wiadomości, sport, praca
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.