Connect with us

technologia

Blizzard nie chce, aby Diablo było mylone z psem rysunkowym

Published

on

Nie Pan Grozy.  Prawdopodobnie mistrz terierów.

Nie Pan Grozy. Prawdopodobnie mistrz terierów.
Zrzut ekranu:: Lis

Aby chronić swój długoletni znak towarowy, Blizzard złożył apelację do Urzędu Patentów i Znaków Towarowych USA, aby uniemożliwić Foxowi oznaczanie Diablo, jednej z psich postaci w nadchodzącym serialu animowanym. Uczy się korzystania z nocnika.

Burza śnieżna Diablo to seria gier RPG akcji, w których gracze walczą z siłami zła. Fox’s Diablo jest jednym ze zwierząt, które są poddawane psychoanalitycznym badaniom w serialu animowanym Uczy się korzystania z nocnikaTo pies terapeutyczny o imieniu Honey, który leczy inne zwierzęta. Blizzard miał Diablo Znaki towarowe obowiązują od 1996 roku. Fox zarejestrował markę Diablo w czerwcu ubiegłego roku, próbując użyć swojego animowanego imienia i podobieństwa lalecznika na takich przedmiotach, jak talerze, naczynia, miski dla psów, smakołyki, kuweta dla zwierząt i inne programy telewizyjne.

Zawiadomienie o sprzeciwie Blizzarda, widoczne na Witryna internetowa Urzędu ds. Znaków Towarowych i Patentowych Stanów Zjednoczonych (powyżej Gamesindustry.biz) ma na celu zablokowanie archiwizacji Foxa i promowanie idei, że opinia publiczna może pomylić długą serię gier z psem Diablo.

Biorąc pod uwagę, że omawiane znaki są identyczne i biorąc pod uwagę inne czynniki, takie jak stosunek między towarami i usługami wnoszącej sprzeciw, które charakteryzują znak towarowy DIABLO i towary zgłaszającego, oraz siła ekonomiczna znaku osoby wnoszącej sprzeciw. opinia publiczna będzie fałszywie sądzić, że towary zgłaszającego oferowane pod znakiem DIABLO pochodzą z dobroczynnego i sponsorowanego przez zgłaszającego, lub są w jakikolwiek sposób powiązane, powiązane lub sponsorowane przez zgłaszającego. Reputacja szkodzi przeciwnikowi.

Po przeczytaniu dokumentu mocno wierzę, że Blizzard powinien zmienić nazwę na Opposer. I chociaż nie wyobrażam sobie, żeby ktoś pomylił Diablo z Diablo, kreskówkowym zwierzęciem, ostatnie kilka lat przekonało mnie, że ludzie potrafią być bardzo głupi i wszystko głupie jest możliwe.

READ  Farma wydobywcza kryptowalut odkryta w laptopach do gier Nvidia RTX 30: raport
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *