Connect with us

Najważniejsze wiadomości

Białystok. Wybuch gazu w domu rodzinnym. Dziecko wśród umarłych

Published

on

W Białymstoku nastąpił wybuch i pożar, w którym zginęły 4 osoby. Jedną z ofiar jest dziecko. Wydarzenie odbyło się w domu jednorodzinnym.

Do tragicznego zdarzenia doszło w Białymstoku w Dworze Dziesięciny przy ul. Kasztanowej. Służby nie podały jeszcze informacji o przyczynie wybuchu. Prawdopodobny jest scenariusz wybuchu w gazowni.

Białystok. Wybuch gazu. Resuscytacja nie powiodła się

Na miejscu jest do dziesięciu straż pożarna. Strażacy bardzo szybko dotarli na miejsce wybuchu. W akcji wzięli udział strażacy ze specjalnej jednostki poszukiwawczej z Łomży, którzy przeszukali okolicę. Wszystko wskazuje na to, że incydent nie obejmuje już ofiar.

d2pbb32

Jak podaje radio UKF RMF, powiadomienie straży pożarnej dotarło około godziny 12:00. Według strażaków budynek został częściowo zniszczony. W wyniku eksplozji wszystkie okna zostały wybite, a drzwi do budynku zostały otwarte.

Białystok. Wybuch gazu. Zgony

Według raportu straży pożarnej po przyjeździe z budynku ewakuowano 3 osoby. Czwartą, dziewczynę, ewakuował przechodzień, który również próbował reanimować.

„Funkcjonariusze weszli do budynku. W środku zastali trzy osoby. Wyprowadzono ich na zewnątrz. Podjęto próby reanimacji, ale nie udało się przywrócić funkcji życiowych” – powiedział w rozmowie z Radiem Białystok przedstawiciel straży pożarnej.

d2pbb32

Ofiary to najprawdopodobniej rodzina mieszkająca w domu. Rodzice, ich 10-letnia córka i babcia dziecka. Druga córka pary, która w chwili wybuchu nie była w domu, otrzymała pomoc psychologa.

Wakacje Jarosława Kaczyńskiego. „Jestem zadowolony z dobrej pracy Prezydenta”

Białystok. Wybuch gazu. Trwają prace nad bezpieczeństwem

Straż pożarna poinformowała, że ​​trwają prace nad zabezpieczeniem konstrukcji. Wszystko wskazuje jednak na to, że konstrukcja jest stabilna. Najbardziej zniszczona była piwnica, w której po przybyciu strażacy znaleźli pożar.

Według straży pożarnej przebywanie w sąsiednich budynkach nie wiąże się z żadnym niebezpieczeństwem. Żaden z tych budynków nie został uszkodzony przez eksplozję.

READ  Wyłącznie: „Polscy fani sprawią, że będzie bardzo wyjątkowy” – kierowca F1 Robert Kubica nie może się doczekać GP Polski

Gdy strażacy skończą, na plac budowy wejdzie policyjny zespół dochodzeniowy, aby ustalić, jak doszło do wybuchu.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.