Connect with us

Najważniejsze wiadomości

Białystok. Wybuch gazu w domu rodzinnym. Dziecko wśród umarłych

Published

on

W Białymstoku nastąpił wybuch i pożar, w którym zginęły 4 osoby. Jedną z ofiar jest dziecko. Wydarzenie odbyło się w domu jednorodzinnym.

Do tragicznego zdarzenia doszło w Białymstoku w Dworze Dziesięciny przy ul. Kasztanowej. Służby nie podały jeszcze informacji o przyczynie wybuchu. Prawdopodobny jest scenariusz wybuchu w gazowni.

Białystok. Wybuch gazu. Resuscytacja nie powiodła się

Na miejscu jest do dziesięciu straż pożarna. Strażacy bardzo szybko dotarli na miejsce wybuchu. W akcji wzięli udział strażacy ze specjalnej jednostki poszukiwawczej z Łomży, którzy przeszukali okolicę. Wszystko wskazuje na to, że incydent nie obejmuje już ofiar.

d2pbb32

Jak podaje radio UKF RMF, powiadomienie straży pożarnej dotarło około godziny 12:00. Według strażaków budynek został częściowo zniszczony. W wyniku eksplozji wszystkie okna zostały wybite, a drzwi do budynku zostały otwarte.

Białystok. Wybuch gazu. Zgony

Według raportu straży pożarnej po przyjeździe z budynku ewakuowano 3 osoby. Czwartą, dziewczynę, ewakuował przechodzień, który również próbował reanimować.

„Funkcjonariusze weszli do budynku. W środku zastali trzy osoby. Wyprowadzono ich na zewnątrz. Podjęto próby reanimacji, ale nie udało się przywrócić funkcji życiowych” – powiedział w rozmowie z Radiem Białystok przedstawiciel straży pożarnej.

d2pbb32

Ofiary to najprawdopodobniej rodzina mieszkająca w domu. Rodzice, ich 10-letnia córka i babcia dziecka. Druga córka pary, która w chwili wybuchu nie była w domu, otrzymała pomoc psychologa.

Wakacje Jarosława Kaczyńskiego. „Jestem zadowolony z dobrej pracy Prezydenta”

Białystok. Wybuch gazu. Trwają prace nad bezpieczeństwem

Straż pożarna poinformowała, że ​​trwają prace nad zabezpieczeniem konstrukcji. Wszystko wskazuje jednak na to, że konstrukcja jest stabilna. Najbardziej zniszczona była piwnica, w której po przybyciu strażacy znaleźli pożar.

READ  Polska więzi Rosjan za szpiegostwo wojskowe

Według straży pożarnej przebywanie w sąsiednich budynkach nie wiąże się z żadnym niebezpieczeństwem. Żaden z tych budynków nie został uszkodzony przez eksplozję.

Gdy strażacy skończą, na plac budowy wejdzie policyjny zespół dochodzeniowy, aby ustalić, jak doszło do wybuchu.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *