Connect with us

Zabawa

Białoruś i Demokraci: Dwa groch w komunistycznej pod

Published

on

ANALIZA / OPINIA:

Sprinterka olimpijska z autorytarnego państwa Białorusi, Krystyna Timanowskaja, ogłoszona jako Krystsina Tsimanouskaya, uciekła z Igrzysk Tokijskich do Warszawy w obawie przed aresztowaniem w swoim kraju za „zbrodnię” przeciwko sobie w mediach społecznościowych. decyzje lidera zespołu.

Demokratom w Ameryce musi mrowić uszy. To prawie tak, jak się o nich mówi – i czekaj: podobieństwa sięgają głębiej.


Timanowskaja, 24 lata, powiedział Przedstawiciele jej własnego zespołu grozili jej, zastraszali, wyciągnęli ją z 200-metrowego biegu, który miała biec, wsadzili do samochodu i próbowali zmusić ją do samolotu w porcie w Tokio, by zabrać ją z powrotem na Białoruś na żeglugę. Czemu? Krytykowała w mediach społecznościowych za nagłą decyzję swojego sztabu szkoleniowego, aby umieścić ją w sztafecie, do której nigdy wcześniej nie trenowała i nigdy nie brała w niej udziału.

Timanowska, obawiając się aresztowania po przybyciu na Białoruś, odmówiła wejścia na pokład samolotu, a zamiast tego wystąpiła o wizę humanitarną na pobyt w Warszawie i otrzymała ją. Jej obawy przed aresztowaniem nie były bezpodstawne; jej babcia miała ostrzeżony jej telewizja na Białorusi poinformowała, że ​​Timanowska ma „problemy psychologiczne” – wydaje się, że jest to rodzaj ofensywy public relations.

“[My grandmother] powiedział, że mogę skończyć w szpitalu lub więzieniu ”- powiedział Timanovskaya CNN.

Przerażające rzeczy, tak?

Ale nie tak różni się od zachowania Demokratów w Ameryce. Ktoś z zespołem Trumpa Derangement?

Tak jak BiałoruśMaski jest bardziej autorytarny i komunistyczny Inklinacje za konstytucją, która rzekomo Gwarancje Wolne wybory i wolności dla ludzi, w tym dla Demokratów w Ameryce, którzy w ostatnich latach przesunęli się w lewo, w lewo i tym bardziej w lewo, by dążyć do całkowitej kontroli od góry do dołu.

Wystarczy spojrzeć na to, jak zachowywali się i nadal postępują Demokraci: wyrzucają z mediów społecznościowych postrzeganą nieprzyjemną mowę. Żądają defuzji policji; Zniesienie kontroli granicznych. Apelują do swoich zbirów, aby wyszli na ulice, do pracy, do restauracji, na dzielnice, aby znaleźć ludzi o różnych poglądach politycznych i krzyczeć, krzyczeć i uciszać ich. Wymierzają sprawiedliwość tym, którzy będą bronić swoich domów przed wtargnięciem tych zbirów. Pracują bez końca i niestrudzenie, aby ich obrzydliwe działania policji nie znalazły się w mediach głównego nurtu. I krytykują tych, którzy wciąż mają odwagę odrzucić lub odmówić jako psychicznie lub niebezpiecznie uszkodzonych.

READ  Były mąż obecnej żony Jacka Kurskiego dostał pracę w TVP! Koncert niepodległościowy poprowadził Tomasz Klimek

Komunistyczne skłonności Demokratów stały się szczególnie rażące w przypadku koronawirusa. W ciągu nieco ponad roku amerykańskim Demokratom udało się nakłonić wolnych obywateli do przyjęcia eksperymentalnej szczepionki lub trzymania się z dala od restauracji, kampusów uniwersyteckich, trzymania się z dala od miejsc rozrywki. Demokraci i związkowcy przyjaciele ich nauczycieli bezwzględnie ignorują prawa rodzicielskie i nakładają maski na twarz praktycznie każdemu dziecku w kraju. Demokratom i ich sojusznikom w dziedzinie technologii udało się ośmieszyć Pierwszą Poprawkę – a przynajmniej ducha Pierwszej Poprawki. Demokratom i ich stronnikom o sprawiedliwość społeczną udało się uzbroić wolny rynek przeciwko wolnym obywatelom do tego stopnia, że ​​wielki biznes przejmuje obecnie znaczną część kontroli lewicy.

Gubernator Gavin Newsom zamówiony Odwiedzający kościół przestają śpiewać.

Gubernator Gretchen Whitmer zakazany Biznes od sprzedaży nasion i innych artykułów ogrodniczych.

Gubernator Andrew Cuomo zamówiony Tysiące osób starszych w domach opieki – aż do śmierci.

Ataki nigdy się nie kończą. Pośpiech nigdy się nie kończy. Co do tych, którzy nadal nie kłaniają się Partii Demokratycznej?

Słuchać szalona rozmowa w telewizji kablowej o ludziach, którzy mają konstytucyjne prawo do nieszczepienia ”-osoba medialna Geraldo Rivera tweetował Koniec lipca. „Tak (mogą być głupie), ale mają rację. My też mamy prawa: odmówić osobom nieszczepionym wstępu do naszego domu, szkoły czy firmy.”

Nieposłuszeństwo jest oznaką choroby psychicznej.

Jak bardzo białoruski z nich. Demokraci wyrzuciliby dysydentów w mgnieniu oka, gdyby mogli. I tak jak Białoruś, demokraci zrobiliby to, udając wolność.

Dwóch trenerów z Tsimanouski zostało wycofanych z akredytacji przez władze olimpijskie i opakowane. Gdyby tylko to samo można było zrobić z Demokratami. Ameryka naprawdę byłaby wolna.

• Z Cheryl Chumley można skontaktować się pod adresem [email protected] lub na Twitterze @ckchumley. Posłuchaj ich podcastu „Bold and Blunt” z Kliknij tutaj. I nigdy nie przegap jej kolumny; zapisz się do ich newslettera od Kliknij tutaj. Jej najnowsza książka „Socjaliści nie śpią: chrześcijanie muszą wzrosnąć, bo Ameryka upadnie” jest dostępna pod adresem Kliknij tutaj.

READ  Wyjaśnienie koszmaru Wolfa

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *