Connect with us

technologia

Bezpłatna aktualizacja Into The Breach do Edycji Zaawansowanej trafia dziś na Switcha

Published

on

Obraz: podzbiór gier

Jeśli, tak jak my, czekałeś, aby wrócić do strategicznego RPG sci-fi firmy Subset Games, w wyłom, to dzisiaj jest twój szczęśliwy dzień. W dniu dzisiejszym została wydana zupełnie nowa aktualizacja nazwana „Advanced Edition”, która obiecuje na różne sposoby rozszerzyć doskonały turowy tytuł taktyczny.

Łącząc nowe mechy, bronie, wyzwania i pilotów, bezpłatna aktualizacja spodoba się zarówno nowym graczom, jak i długoletnim fanom, którzy grają od premiery gry w 2018 roku. Te nieznośne Vek nie będą wiedziały, co ich uderzyło!

Aby zapoznać się z podsumowaniem tego, co zawiera aktualizacja, zapoznaj się z oficjalną wersją podzbioru poniżej:

Nowe mechy i broń: pięć nowych oddziałów mechów i prawie czterdzieści nowych broni.

Nowe wyzwania: Więcej wrogów, więcej bossów i więcej celów, dodając dodatkowe wyzwanie i różnorodność do każdego biegu.

Nowe umiejętności pilota: Rozszerzona lista zawiera czterech nowych pilotów i potrojenie liczby umiejętności, które każdy pilot może zdobyć dzięki awansom.

Chociaż nowa aktualizacja brzmi ekscytująco, wydaje się, że sama metoda instalacji wymaga trochę taktyki. Nie martw się, nie jest to tak skomplikowane, jak samodzielne przejęcie legowiska obcych, ale jeśli aktualizacja nie zostanie pobrana automatycznie, może być konieczne otwarcie opcji gry na ekranie głównym Nintendo Switch i ręczne sprawdzenie aktualizacja oprogramowania.

Dla tych, którzy są nowicjuszami w Into the Breach, pomyśl o tym Mario + Króliki: Bitwa o królestwo spełnia niszczącą owady, nośną zbroję technologię aureola, wszystko nasycone klasycznym 16-bitowym stylem artystycznym, a Ty nie jesteś milion mil stąd. To może nie brzmieć jak koktajl z gier wideo, którego chcesz spróbować, ale zaufaj nam, warto popijać. Oceniliśmy grę 9/10 nasza recenzjai nazywa jego rozgrywkę „jedną z najlepszych, jakie znajdziesz w gatunku strategii na Switchu”.

Ta nowa aktualizacja pojawia się w tym samym czasie, co wydanie mobilnej wersji gry na Apple i Androida. Z premiera fizyczna planowana na październik br.Rok 2022 zapowiada się na wielki rok dla Into the Breach.

Czy nie możesz się doczekać wszystkich ulepszeń, które wprowadzi najnowsza aktualizacja? A może wchodzisz do gry po raz pierwszy? Daj nam znać w komentarzach!

READ  Były Arkansan zostaje na Ukrainie, budując łańcuch dostaw z pomocą z domu
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.