Connect with us

technologia

Beyond the Light w zeszłym tygodniu?

Published

on

Dotarliśmy do listopada, co oznacza, że ​​tak jest już ponad tydzień aż do rozpoczęcia rozszerzenia Beyond Light do Destiny 2, które będzie dostępne na wszystkich platformach, ale szczególnie obok Xbox Series X, 10 listopada.

Bungie rozpowszechnia coraz więcej informacji o tym, co się zmienia, a co nie, a niektórzy gracze mogą się zastanawiać, co mogą zrobić, aby najlepiej przygotować się do rozszerzenia w nadchodzącym tygodniu.

Ale im więcej o tym myślę, tym bardziej zdaję sobie sprawę, że tak naprawdę nie ma za wiele do zrobienia, albo że warto się na to przygotować.

Co miałem na myśli? Omówię kilka różnych punktów.

Po raz pierwszy w tym tygodniu dowiedzieliśmy się, że kiedy trafi Beyond Light, cały sprzęt zostanie podniesiony do 1050, obecnego twardego limitu i tylko 10 poniżej obecnego limitu 1060 Pinnacle. Potem jest nowy miękki limit na 1200, co oznacza prawie każdą kroplę, którą otrzymasz, jeśli trafisz Beyond Light, nawet blues, prawdopodobnie dla ciebie ulepszenie mocy, więc naprawdę nie widzę takiej potrzeby przygotowując się do ukończenia Pinnacle Grind (jeśli jeszcze nie poradziłeś sobie z sezonowym opóźnieniem) tylko po to, aby wprowadzić dodatkowe 10 poziomów do 150-poziomowego miękkiego wzrostu.

Jest też gromadzenie nagród, które może zadziałać coś Stopień, ale Bungie dziwnie ostrzegał przed utrzymywaniem nagród, które dały ci rangę Tygla lub Gambitu, gdy je oddałeś, ponieważ mówią, że mogą one zepsuć potężne nagrody dla ciebie tutaj w przyszłym sezonie. Nie powinieneś też gromadzić nagród z znikających miejsc na planecie. Zabierz to wszystko, a naprawdę nie ma zbyt dużej nagrody do zgromadzenia, a ponieważ wyjaśnienie Bungiego było nieco zagmatwane, a jeśli zachowasz niewłaściwe, możliwe, że tak się stanie ranny Twój postęp.

ja uwierzyć Ostateczna lista zatwierdzonych zleceń przedstawia się następująco:

  • Awangardowe gazety codzienne
  • Rusznikarze gazety tygodniowe i codzienne
  • Eris Morn Weeklies and Dailies
  • Lecter Weeklies and Dailies
  • EDZ i Nessus Dailies

Więc to niewiele, a jeśli zgubisz się na liście, może być źle. Po prostu nie wiem, czy w ogóle warto się tym przejmować.

Wiem, że jest inna grupa ludzi, którzy spieszą się, aby zrobić rzeczy, których jeszcze nie zrobili dla pewnych celów. Widzę wielu łowców katalizatorów podczas nalotów lub ludzi, którzy w końcu szeptali lub uciekali. A jednak wciąż nie wiemy wystarczająco dużo o planach Bungie, aby przywrócić nieistniejące egzotyki i katalizatory, aby wiedzieć, czy naprawdę warto co tydzień robić Iglicę, czy też możemy zdobyć maszynę, która się pojawi i pozwoli ci kupić katalizator dla niektórych pryzmatów lub szept egzotycznego szyfru. Po prostu jeszcze nie wiemy.

Jeśli już, myślę, że chodzi bardziej o to Doświadczenie zrób to, zanim zniknie. Nagrody są na pewno dobre, ale jeśli nie powiedziałeś Zero Hour lub Whisper Mission, to po prostu wysokiej jakości zawartość, którą powinieneś zrobić, zanim odejdzie, nawet jeśli samą nagrodę można jakoś odebrać później.

Krótko mówiąc, sposób, w jaki Bungie umieścił Beyond Light między nowymi poziomami mocy i ostrzeżeniami o nagrodach, a niepewną przyszłością dla treści z kopułą, po prostu nie wiem, czy jest tak wiele wspólnego z nowym rozszerzeniem może lub powinien się przygotować. Pod wieloma względami jest to początek nowej ery dla Przeznaczenia i nawet jeśli powiesz wyścig rajdowy, będziesz go mieć wiele Czas zebrać siły i sprzęt do niego, ponieważ nadchodzi 11 dni po premierze.

Jeśli jest jedna rzecz, którą poleciłbym przygotować na Beyond Light, zostanie ona wyczyszczona z twojego skarbca. Teraz wiemy, że kiedy nadejdzie transmog, nie będziemy potrzebować fizycznych kopii zbroi w naszych ekwipunkach. Czas więc na ogromne czyszczenie, aby upewnić się, że masz wystarczająco dużo miejsca na cały nowy sprzęt, który za chwilę otrzymamy, i nie zaczniesz go rozbudowywać i wysyłać go do swojego poczmistrza.

chodź za mną na Twitterze, youtube i Instagram. Weź moje powieści science fiction Herokiller i Herokiller 2i przeczytaj moją pierwszą serię Ziemska trylogiato też jest włączone Książki audio.

READ  Aktualizacje na żywo: ONZ ostrzega przed losem dzieci na Ukrainie | technologia
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *