Connect with us

Nauka

BBC Studios gwarantuje międzynarodową przedsprzedaż rzeczywistą premium | Oferty | Aktualności

Published

on

W ciosie wymierzonym w komercyjną spółkę zależną brytyjskiego nadawcy publicznego, BBC Studios zapewniło międzynarodową przedsprzedaż Wszechświata, pięcioczęściowego serialu naukowego twórców Planety, a także serialu przyrodniczego The Goding Game firmy Silverback Films.
The Universe zabiera widzów w międzygwiezdną podróż do miejsc, które nie były znane 10 lat temu, ujawniając to, co według twórcy serialu „inspiruje” cuda i odtwarzając dramatyczne momenty, które określiły losy Ziemi – i nasze. Wykorzystując obrazy CGI, najnowsze badania naukowe i materiały archiwalne zarejestrowane podczas misji naukowych, serial zanurza widzów w historii wszechświata, od momentu jego powstania 13,8 miliarda lat temu do miejsca, które może być jego ostatecznym celem. przyszłość.

Universe (NOVA Universe Revealed w USA) jest produkowany przez BBC Studios Science Unit z NOVA i GBH Boston, dla BBC i PBS, koprodukowany z Xigua Video i Bytedance i jest współpracą z Open University. Seria była już w przedsprzedaży do Danii (DR), Francji (Francja Télévisions), Niemiec (ZDFinfo), Kanady (Radio-Canada), Norwegii (NRK) i Rosji (Yandex). Premierę serialu zaprezentują również kanały BBC Earth w Azji, Kanadzie, EWG, na Bliskim Wschodzie, w krajach skandynawskich, Polsce, Afryce i Turcji.

Od producentów A Perfect Planet, The Goding Game (5 x 50′) to historia, która kryje się za tym, co producent nazywa „najbardziej fascynującymi, przezabawnymi i dramatycznymi misjami”, aby znaleźć partnera i pozostawić trwałą spuściznę. Odkrywając pięć różnych siedlisk na sześciu kontynentach, serial, opowiadany przez Sir Davida Attenborough, ujawnia strategie, których używają różne zwierzęta, aby znaleźć partnera. To najlepszy wgląd w to, co jest potrzebne, aby odnieść sukces w grze godowej.

Wyprodukowany przez Silverback Films dla BBC i Discovery, koprodukowany z bilibili, France Télévisions i NHK, serial był przedsprzedaży w Danii (DR), Kanadzie (Radio-Canada), Estonii (ETV), Hiszpanii (Movistar+) , Nowa Zelandia (TVNZ), Litwa (LRT) i Norwegia (NRK). Serial będzie miał także premierę na kanałach BBC Earth w Azji, Kanadzie, EWG, Bliskim Wschodzie, krajach skandynawskich, Polsce, Afryce i Turcji.
„To, co łączy Universe i The Mating Game, to skala ich ambicji, z postaciami i fabułami, które rywalizują z jakimikolwiek większymi serialami dramatycznymi” – skomentowała Louise McNab, dyrektor ds. sprzedaży treści w BBC Studios Global Distribution. „Są to programy, które zwiększą publiczne uznanie dla otaczającego ich świata i poza nim”.

READ  Australijka dowiaduje się o bólu głowy spowodowanym przez larwy tasiemca w mózgu

Zamówienia w przedsprzedaży serii zostały ogłoszone, gdy BBC Studios otworzyło BBC Studios Connect, wirtualną lokalizację biznesową, w której można wyróżnić treści premium oferowane międzynarodowym nabywcom w okresie MIPCOM. Inne tytuły premium na liście faktów BBC Studios to: seria historii naturalnej The Green Planet, a także wnikliwe filmy dokumentalne, takie jak Scandalous: The Maxwell Saga (w/t).

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *